Connect with us

VALORANT

Yeni VALORANT haritası Pearl, resmi olarak tanıtıldı

Yeni VALORANT haritası için ilk tanıtım videosu yayınlandı!

Yeni VALORANT haritası Pearl, resmi olarak tanıtıldı

Geride bıraktığımız haftalarda hakkında bir çok küçük ama heyecanlandıran detay paylaşılan yeni VALORANT haritası için meraklı bekleyiş sona erdi. 16 Haziran Perşembe gününün akşam saatlerinde yapılan duyuru ile birlikte yeni VALORANT haritası Pearl, resmi olarak tanıtıldı.

Merakla beklenen harita hakkındaki açıklamalar saat 20.00’da başlayan VALORANT 5. Bölüm Canlı Yayın Etkinliği kapsamında geldi. Rivington “RivingtonThe3rd” Bisland III sunumu ile gerçekleştirilen etkinlikte oyunun geliştiricilerinin katılımı ile birlikte 5. Bölüm hakkında yeni detaylar paylaşıldı.

VALORANT Pearl haritası ile derinliklere yolculuk

Oyunun yeni haritası bir su altı şehri. Yayınlanan bir buçuk dakikalık tanıtım videosunda paylaşılan bilgilere göre oyunun ilk Omega Dünya Haritası, Pearl oluyor. İklim felaketinin eşiğindeki bir dünyada Kingdom Industries isimli bir şirket Omega’nın kahramanları ile birlikte bütün şehri Radyanit alaşımlı polikarbonatla kaplayarak denizin altında bir şehir oluşturdu.

Yeni VALORANT haritası Pearl çıkış tarihi için net bir gün paylaşılmasa da, yayınlanan tanıtım videosunda 22 Haziran Çarşamba gününe işaret edilirken, VALORANT 5. Bölüm Boyut hakkında daha fazla bilgi için ise 20 Haziran Pazartesi günü Türkiye saati ile 18.00’a randevu verildi.

VALORANT harita havuzunun yeni ismi için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Riot Games bünyesinde yeni üst düzey atama

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT