Connect with us

Oyun

Yeni Warface Soygun sezonu artık PC’de

Oyun içi pek çok yeni içeriğin eklendiği Soygun sezonu Warface’de.

Yeni Warface Soygun sezonu artık PC’de

Warface’in yayıncı ve geliştirici ekibi tarafından yapılan son duyuruya göre Warface Soygun sezonu PC platformu için oynanabilir hale geldi.

Soygun sezonunda sezon ile aynı adı taşıyan PvE co-op görevi, yeni PvP haritası, yepyeni silah serileri, eşsiz ödül paketleri ve teknik geliştirmeler yer alıyor.

Yeni sezon, PC’den ücretsiz güncellemeyle indirilebiliyor. Oyunun yeni sezonunun PS4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına ise çok yakında geleceği bildiriliyor.

Warface Soygun sezonu ile oyuna neler eklendi?

  • ​Yeni Düşmanlar: Blackwood’un para kasasına ulaşmaya çalışan oyuncuların ana düşmanları bu sefer Polis ve Özel Kuvvetler olacak.
  • Yeni Silahlar: Havalı silahlardan ateş etmeyi sevenler banka servetini simgeleyen altın kaplamalı “Jackpot” silah serisini beğenecekler. Bu silah serisinde hasarı ve atış hızı daha yüksek M4 Marksman Custom keskin nişancı tüfeği dahil 6 silah modeli mevcuttur.
  • Yeni Başarımlar: Soygun özel harekatı tarzındaki temalı ödüller çeşitli eşsiz işaret, rozet ve şeritler içeriyor.
  • Yeni Ekipman: Yeni sezonda 4 farklı miğfer ve yelek türü ile eldiven ve botlardan ibaret soygun temalı “Şekil Değiştiren” teçhizatları geliyor. Kiralık soyguncular için özel geliştirilen “Şekil Değiştiren” ekipmanı polisle çatışmalarda mermilere karşı en iyi zırh koruması sağlayacaktır.
  • PvP takım modu için yeni harita: Bomba İmha modunda şimdi yeni “Soygun” haritası var. “Soygun” özel harekatından esinlenerek tasarlanan yeni harita gökdelendeki iki katlı bir banka konumunda yer alıyor.

İlginizi Çekebilir:

PUBG Mobile 1 milyar indirmeye ulaşarak dünya genelinde üçüncü sırada yer aldı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun