Connect with us

Espor

YoungBuck, Fnatic’ten neden ayrıldığını açıkladı

YoungBuck, Fnatic’ten ayrılması ile ilgili konuştu.

Avrupa’nın en iyi koçlarından biri olan Joey “YoungBuck” Steltenpool geçtiğimizz günlerden Fnatic‘ten ayrılıp EXCEL ile anlaşmıştı. Şimdi ise ayrılması ile ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

Red Bull ile yapılan bir röportajda YoungBuck bazı açıklamalarda bulundu. 2019’da işini tam anlamıyla yapamadığını, takımda bazı çözülemez sorunların olduğunu ve oyuncuların antrenmanlardaki ve solo maçlarındaki ciddiyetsizliklerinden bahseden koç ayrılma nedeni olarak bunları gösterdi.

“Kazanmak çok iyi hissettiriyor, bu yüzden ayrılmak zordu. Bizler yarışıyoruz ve çoğu zaman son derece rekabetçi oluyoruz. Eğer Worlds’te doğrudan gruplardan elensek ve çeyrek finale kalamamış olsak bu daha kolay olurdu ama sonunda Fnatic’in ne yapacağını biliyordum ve bunu çok beğenmemiştim. Yine de seneye Worlds’e katılabileceklerini düşünüyorum. Sadece biraz daha mutluluk ve düzen için EXCEL’e geldim.”

EXCEL’de eski oyuncusu Ki “Expect” Dae-han ile tekrar buluşan YoungBuck bakalım EXCEL ile ne kadar başarılı olabilecek?

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor