Connect with us

Espor

YouTube Red’den eSpor Komedi Dizisi Geliyor

Good Game

Netflix’den sonra YouTube Red orjinal serileri

Son yıllarda Netflix ve Spotify gibi içerik üretme/depolama servislerinin önemi büyük oranda arttı. Bu servisler rekabeti artırmak için özel içeriklere kadar giriştiler. Hatta Netflix’in özel dizileri, kablolu kanal dizilerinden daha çok izlenir hale geldi. Tam olarak da bu yüzden, Netflix’ten alışkın olduğumuz orijinal seri kavramından sonra Youtube’un abonelik servisi YouTube Red bu konuda atılım göstermeye başladı.

Filmin yönetmenliği komedi dizilerinin ünlü yönetmeni Dan Harmon’a emanet

YouTube Red üyelerine özel olarak ilk eSpor komedi dizisi “Good Game” adı altında geliyor. Dizinin yönetmenlik koltuğundaysa ünlü komedi dizisi Comminity’den tanıdığımız yönetmen Dan Harmon var.

Dizi, eSpor yorumcuları Michele Morrow ve Jesse Cox tarafından yaratıldı ve 30 Ağustos’ta pilot bölümüyle yayına giriyor.

Ne güzel iş! hem oyun oynuyorsun hem de para kazanıyorsun.

Fragmanda gördüğümüz kadarıyla Good Game, iki gencin eSpor turnuvalarına katılıp, parayı kazanma serüvenini eğlenceli bir dille konu alıyor. İki gencin de “hem oyun oynuyorsun hem de para kazanıyorsun, ne güzel iş” mantalitesiyle çıktığı yolda, gençlerin 1 milyon dolar ödülünü kazanmak için yaşadıkları maceralar konu alınıyor.

30 Ağustos’da ilk bolüm sadece YouTube Red’de

Son olarak, YouTube Red’in ülkemizde hala kullanıma açılmadığını hatıralım. İzlemek isteyenler, Avrupa ve ya Amerika’dan Google hesabı alıp, izleyebilirler. Ayrıca YouTube Red’in aylık 10 Euro/Dolar ücret ödemeniz gerekiyor. Youtube’un paralı abonelik servisi Red reklamsız video, müzik ve özel içerik sağlıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor