Connect with us

Espor

Yükselme Ligi’nde yarı final karşılaşmaları tamamlandı

Şampiyonluk Ligi‘nin yeni takımının belli olacağı Yükselme Ligi‘nde bir dönemin daha sonuna geliyoruz. Türkiye’nin öne çıkan takımları arasına adını yazdırmak isteyen takımların mücadelesinde büyük finalin adı belli oldu. CAP karşısındaki seride galibiyete uzanan Beşiktaş ve Oyun Hizmetleri’ni deviren Macro Maniacs finalini izleyeceğiz.

Beşiktaş – Oyun Hizmetleri finalinde kazanan takım doğrudan Şampiyonluk Ligi’ne adını yazdıracakken, kaybeden takım ise lig için yeni karşılaşmalara merhaba demiş olacak. Bir diğer yandan yarı finalde kaybeden takımların da lige katılma şanslarının olduğunu belirtelim.

Beşiktaş vs. CAP

Oyun Hizmetleri vs. Macro Maniacs

Final 21 Mart’ta

Beşiktaş – MacroManics karşılaşması 21 Mart günü oynanacak. League of Legends Türkiye’nin resmi TwitchTV kanalından bu karşılaşmayı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bir diğer yandan Şampiyonluk Ligi’nde yeni dönem ile birlikte üç takımın ligten düşüp yerine yeni takımların gelebileceğini biliyoruz. İlerleyen dönemde daha da netleşecek olan bu düşme – kalma macerasında Playerbros’u takip etmeyi unutmayın.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor