Connect with us

Espor

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasında finalin adı: Şahangiller Espor – Galakticos

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasında final heyecanı birazdan başlıyor!

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasında finalin adı: Şahangiller Espor - Galakticos

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasında finalin adı belli oldu. Turnuvanın ilk karşılaşmasında rakibi fastPay Wildcats’i mağlup eden Şahangiller Espor finale adını yazdıran ilk ekip olmuştu. Galakticos – Digital Athletics karşılaşmasının ardından ise finalde mücadele edecek takımlar belirlendi.

Rakibi Digital Athletics karşısında hızlı bir başlangıç yapan Galakticos, bu ivmeyi devam ettiremedi ve rakibi DA ekibi durumu hızlı bir şekilde eşitledi. Skorun 10-10 olmasının ardından iki takım da geri düşmedi ve karşılaşmada uzatmaya gidildi. Gidilen uzatmalarda rakibi Digital Athletics’i 17-15’lik bir skor ile mağlup eden Galakticos ekibi finale çıkmaya hak kazandı.

Heyecanın tavan yapacağı ve Şahangiller Espor ile Galakticos ekiplerinin kozlarını paylaşacağı final karşılaşması saat 21:00’da başlayacak. Rakibini mağlup etmeyi başarabilen takım 5 adet MSI DS502 7.1 Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı kazanırken, ikinci takım 5 adet MSI Clutch GM60 RGB Oyuncu Mouse’u kazanacak.

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasının final karşılaşmasını Volkan “Nake” Akyol ve Berk “Rejuven” Saraçoğlu’nun sunumu ile birlikte twitch.tv/playerbrostv adresi üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Zafer Zırhlı VALORANT turnuvasında finale çıkan ilk takım Şahangiller Espor!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor