Connect with us

Espor

“Zeitnot bence bize saygı duyarak oynamadı”

Dark Passage’ın alt koridor pbd ve Black, Bahçeşehir SuperMassive galibiyetini Playerbros’a değerlendirdi.

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2. haftanın 2. gün karşılaşmasında Bahçeşehir SuperMassive ve Dark Passage karşı karşıya geldi. Karşılaşmaya mutlak favori olarak çıkan Bahçeşehir SuperMassive, Dark Passage’ın baskın oyunuyla karşılaştı ve bu maçtan yenilgiyle ayrılan ekip oldu. Playerbros olarak Espor Sahnesi’ndeydik ve Dark Passage’ın nişancısı Black ve destek oyuncusu Pbd ile konuştuk.

“Kolay bir galibiyet oldu”

SuperMassive galibiyeti sonrası konuşan Black, “Biz bu maça aslında çok iyi hazırlandık. Mental açıdan kendimizi çok rahat hissediyorduk, çünkü üzerimizde hiç baskı yoktu.” diyerek rahatlıklarından bahsederken, “Akademi jungle’ıyla birlikte kendi oyunumuzu çok iyi oynadık. Kolay bir galibiyet oldu.” yorumunu yaptı.

10 Soru, 1 Takım: 1907 Fenerbahçe

Karşılaşmayı yorumlayan Pbd ise “Biraz rahat çıktık maça diyebilirim. Çok üstün rakipler genel olarak. Aslında iki maç kaybetmemiz kötü oynadığımız içindi, onları kazanabilirdik ve onların moral bozukluğu vardı. İstediğimiz oyunu oynayınca güzel bir galibiyet kazandık diyebiliriz.” yorumunu yaptı.

Dark Passage – Bahçeşehir SuperMassive karşılaşmasının istatistikleri şöyleydi.

“Zeitnot bence bize saygı duyarak oynamadı”

Dark Passage’ın bu karşılaşmadan galibiyetle ayrılmasını değerlendiren ve galibiyete giden yolu açan anlardan bahseden Pbd ve Black, Yuumi’nin üzerinde durdular. Yuumi’nin bir hatadan sonra ne kadar kırılgan bir şampiyon olduğunu anlatan Pbd, Zeitnot ve Wolf ikilisinin bu hatayı yaptıklarını ve sonrasında alt koridordan oyunu açtıklarını belirtti. Yuumi’nin güçlü bir tercih olduğunu söyleyen Black ise, “Bence iyi oynayamadılar, normalde güçlü bir pick bizim karşımızda. Zeitnot bence bize saygı duyarak oynamadı.” yorumunu yaptı.

Espor Sahnesi’nden yaptığımız röportajlar hemen aşağıda sizlerle.

10 Soru, 1 Takım: Royal Youth

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor