Connect with us

LoL

Tecrübeli destek oyuncusu Onur “Zergsting” Ünalan takım aradığını duyurdu!

Tecrübeli destek oyuncusu @ZergstingLoL, takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu!

zergsting

Türkiye League of Legends sahnesinin tanınan ve sevilen ismi Onur “Zergsting” Ünalan, önümüzdeki sezon için takım tekliflerine açık olduğunu duyurdu!

2013 senesinden beri birçok farklı takımda forma giyen Zergsting, tekrardan takım aradığını duyurdu. Kariyerine ATLAS Esports Team‘de başlayan tecrübeli desteği en son Galatasaray formasıyla görmüştük. Hatta takıma Appen ile birlikte transfer olduktan sonra kötü gidişata bir dur demiş ve beş maçlık bir galibiyet serisi yakalayarak takımı playoff potasına kadar getirmeyi başarmıştı. Fakat bu transfere kadar takımın durumu ciddi anlamda kötü olduğu için bu performans yeterli olmamıştı. Her ne kadar güçlü ekipleri mağlup etmiş olsalar da playoffları küçük bir adımla kaçırmışlardı.

Ligimizin sayılı desteklerinden olan Zergsting’i oyun yapan destek olarak biliyoruz. Özellikle Team Turquality zamanlarında oynadığı farklı destek şampiyonları ile aklımıza kazınan oyuncu yıllar geçtikçe daha geleneksel seçimlere yönelmeye başladı. Jarvan IV, Teemo ve Le’Blanc gibi şampiyonları destek konumunda oynadığını görmüştük. Fakat imza şampiyonu ise mükemmel oyunlara imza attığı Thresh desek yanlış olmaz. Zaten kariyer istatistiklerine baktığımızda da en çok oynadığı şampiyonun Thresh olduğunu görüyoruz. Oynadığı şampiyonların yanı sıra kendisi takımlarda sürükleyici role de sahip bir oyuncu. Bu da onu takımların tercih listesinde ilk sıralara yükselten bir özellik.

Tecrübeli desteğe kariyerinin devamında başarılar diliyoruz. Ligimizde görmeye devam etmekten de mutluluk duyacağız!

Stealth kod adlı yeni VALORANT ajanı, ultisiyle birlikte sızdırıldı

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


LoL