Connect with us

Espor

Zergsting ve Ruve Sama’dan Gerginlik Dozajını Artıran Tweetler

Riot Games

2017 Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi çeyrek finalinde karşı karşıya gelen Team Aurora ve Dark Passage maçı öncesi ve sonrasında ilginç olaylar yaşandı.

Aurora’nın alt koridor ikilisi Zergsting ve Ruve Sama maç öncesi ve sonrasında Dark Passage lehine tweetler attı. İlk olarak, karşılaşma öncesi Zergsting, Riot Games’e verdiği röportajda Dark Passage maçını antrenman niteliğinde gördüğünü ve 3-0 rahat bir galibiyet alacaklarını belirtti ve her şey böyle başladı. Her ne kadar maç o kadar rahat geçmeyip 3-2 sonlansa da maç sonrası attığı tweette, “Verimli bi antrenmandı gg wp DP” söyleminde bulundu.

“Elemelerde bol şans Dark Passage!”

Ardından sahneye Ruve Sama çıktı. Twitter üzerinden, Dark Passage koçu Blumigan’ı etiketleyerek “Elemelerde bol şans” ifadesine yer verdi. Henüz Dark Passage’lı oyunculardan veya yönetimden bu ifadelere karşı yanıt gelmedi. Geldiği takdirde ise iki takım arasındaki gerginlik dozajının artması bekleniyor.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor