Connect with us

Espor

Zeus, BLAST Pro Series Moskova’nın ardından bırakıyor

Counter-Strike dünyasının efsane isimlerinden Zeus, BLAST Pro Series Moskova’nın ardından profesyonel oyunculuk kariyerini noktalayacak.

Counter-Strike dünyasının efsane isimlerinden Zeus, BLAST Pro Series Moskova‘nın ardından profesyonel oyunculuk kariyerini noktalayacak. Takımın resmi internet sitesi ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşımda yıldız oyuncuya veda edildi.

Zeus, Natus Vincere çatısı altında 9 yıl yer aldı. 2009’un sonunda takımın Counter-Strike kadrosunun kurucu oyuncuları arasında yer alan Zeus, bu çatı altında 50’den fazla başarıya imzasını attı.

Zeus’u son olarak Rusya’da izleyeceğiz

BLAST Pro Series Moskova 13-14 Eylül tarihleri arasında oynanacak. 6 takımın yer alacağı bu etkinlikte Natus Vincere’ın yanı sıra Vitality, ENCE, MiBR ve NiP ekipleri de yer alacak.

Bir süredir gündemde olan Zeus dedikodularına geçtiğimiz günlerde takım koçu kane de cevap vermişti. Bu dedikoduların kaynağını sorgulayan ve bu konuda herhangi bir gelişme olmayacağını göz eden açıklamalar yapan ünlü koçun bu açıklamasından sadece birkaç gün sonra Zeus’un ayrılığı kesinleşti.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor