Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; SEOFriendlyImages has a deprecated constructor in /var/www/vhosts/playerbros.com/public_html/wp-content/plugins/seo-image/seo-friendly-images.class.php on line 2
Zeus'un hikayesi artık İngilizce olarak yayında! Efsane isim duyuruyu yaptı!
Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Zeus’un hikayesi artık İngilizce olarak yayında!

Efsanevi ismin otobiyografisi İngilizce olarak satışa sunuldu!

Zeus'un otobiyografisi İngilizce olarak yayında!

2019 yılının Eylül ayında profesyonel CS:GO kariyerine son veren ve emekli olan Ukraynalı efsanevi oyuncu Danylo Zeus Teslenko, arkasında muhteşem anılar bıraktığı bir CS:GO kariyerine sahipti.

Tüm bu başarıları, yaşanmışlıkları, çocukluk yıllarında başlayan Counter-Strike kariyerinde atlattığı zorlukları ve anıları içeren otobiyografisi bulunan isim, bu otobiyografiyi 2019 yılının Mayıs ayında Rusça olarak yayınlamıştı. Zeus’un 2002 yılında başladığı tahmin edilen Counter-Strike 1.6 kariyerinin en iyi dönemi, 2009 yılında kurulmasında büyük pay sahibi olduğu Natus Vincere kadrosu ile başlayacaktı. Bir süre Counter-Strike dünyasını kasıp kavuracak olan bu kadro ile nice başarılara imza atan oyuncu, CS:GO’da da Natus Vincere ile yola devam edecekti.

2009’da başlayan ve iki ayrı oyun barındıran Natus Vincere kariyeri tam 7 yıl sonra sona eren oyuncu, takımdaki sorunlu isim olduğu gerekçesiyle kadrodan çıkarılmıştı. Fakat bu olayın, Zeus’un yeniden ayağa kalkıp muhteşem bir başarı serüvenine imza atmasına neden olacağından herkes bihaberdi. Takımdan tabiri caizse “atılan” Zeus, buradan sonra liderliğini üstlendiği Gambit kadrosu ile Major şampiyonu oldu.

Ayrılığının tam bir yıl sonrasında, Major şampiyonu olarak Natus Vincere kadrosuna geri dönen tecrübeli lider, 2017 ve 2019 yılları arasında da terlettiği Natus Vincere formasıyla emekli oldu. Tüm kariyerini, hayatını ve yaşanmışlıklarını topladığı otobiyografisini ise daha önce Rusça olarak yayınlayan isim, bu kez Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile otobiyografisinin an itibariyle İngilizce olarak Amazon üzerinden satışa sunulduğunu açıkladı.

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive