Connect with us

Espor

Zocco’s Yılbaşı Partisi ikinci kez ASUS ROG ana sponsorluğunda gerçekleşecek

ASUS Republic of Gamers ana sponsorluğunda düzenlenen Zocco’s Yılbaşı Partisi, yeni yılı performans canavarı bilgisayarlarda doyasıya oyun ve eğlenceyle karşılamak isteyen oyuncuları bekliyor.

Oyun tutkunları, ASUS Republic of Gamers (ROG) ana sponsorluğunda düzenlenen Zocco’s Yılbaşı Partisi’nde yeni yılı oyun ve eğlence dolu bir akşamla karşılıyor. 31 Aralık 2018 gecesi düzenlenen Zocco’s Yılbaşı Partisi’ne katılma hakkı kazanan 120 kişi, 2019’a ASUS’un son teknoloji ROG bilgisayarlarıyla, yılın en popüler oyunlarında kozlarını paylaşarak giriyor. Türkiye’nin oyunculara özel tek yılbaşı partisi olan Zocco’s Oyun Merkezi Yılbaşı Partisi’ne katılacak oyun severler, ASUS ROG ve Zocco’s sosyal medya hesaplarından gerçekleştirilen çekilişlerle belirleniyor.

Zocco’s Yılbaşı Partisi’nde oyuncular, performans canavarı ASUS ROG bilgisayarlarda başta Playerunknown’sBattlegrounds (PUBG), Fortnite ve League of Legends olmak üzere yılın en çok konuşulan oyunlarında gerçek rekabet deneyimini yaşayacaklar. Özel turnuvalara katılan ve başarılı olan katılımcılar ise sürpriz ödüller kazanacak.

PUBG Solo Turnuvası ile başlayacak olan parti, yılbaşı eğlencesi, yeni yıl geri sayımı ve hediye çekilişiyle hız kazanacak. Oyuncular, 2019’un ilk saatlerini ise Fortnite Solo Turnuvası ve League of Legends 1v1 Turnuvası ile geçirecek. ASUS ROG ana sponsorluğunda düzenlenen Zocco’s Yılbaşı Partisi’nde eğlence sabahın ilk saatlerine kadar sürecek.

Zocco’s Yılbaşı Partisi’ne katılım şansı kazanmak isteyen oyuncular, http://asusturkiye.com.tr/rog-zoccos-parti/ sayfasını ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabiliyor.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor