Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ZOTAC Cup Masters 2018’de finale çıkan takımlar belli oldu

MIBR ve Kinguin takımları 200 bin dolar ödül için final oynayacak.

MIBR

Hong Kong’da düzenlenen ZOTAC Cup Masters 2018 turnuvasının finaline kalan iki ekip de belli oldu. Asya’daki finalin isimleri MIBR ve Kinguin oldu.

24-26 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen turnuvanın 2. gününde finale kalan iki takım da belli oldu. Yarı finallerde MVP PK’yı 2-0 yenen MIBR ve Ghost ekibini 2-1 geçen Kinguin final sahnesinde yer alacak takımlar oldu.

Toplam 300 bin dolar ödül havuzu bulunan turnuvanın kazananı tam 200 bin dolar ödül kazanacak. Turnuvanın ikincisi 60 bin dolar alırken, 3. ve 4. takımlar 20 bin dolar alacak. 20 bin dolar alması kesinleşen takımlar ise yarı finale yükselen MVP PK ve Ghost ekipleri oldu. Turnuvaya katılan deneyimli ekip Virtus.pro ise turnuvadan eli boş döndü.

bo3 formatında tekli eleme ile oynanan turnuvada Virtus.pro ilk maçından mağlup ayrılarak turnuvaya çok erken veda etti. İlk maçında MVP PK ile karşılaşan ekip, maçı 2-1 kaybetti. Uzun süredir katıldığı turnuvalarda kadrosunda değişiklik yapmasına rağmen istediğini alamayan Polonyalı ekibin, kötü gidişe nasıl son vereceğini ise ilerleyen günlerde göreceğiz.

Adını finale yazdırmayı başaran Kinguin ise turnuvaya TyLoo ekibini 2-1 yenerek başladı. Daha sonra yarı finalde Ghost ekibiyle karşılaşan Polonya temsilcisi, rakibini 2-1 yendi ve adını finale yazdırdı.

MIBR ise turnuvaya 2-0’lık Flash galibiyeti ile başladı. Yarı finalde ise MVP PK ekibiyle karşılaşan Brezilya temsilcisi, sergilediği güzel performans ile rakibini 2-0 geçmeyi başardı ve adını finale yazdırdı.

ZOTAC Cup Masters 2018 final maçı ne zaman?

Turnuvanın final maçı bugün saat 11:30‘da MIBR ve Kinguin takımları arasında bo5 formatında oynanacak. Bir çok Twitch kanalından canlı olarak yayınlanacak olan maçın, Türkçe yayını maalesef şu anlık bulunmuyor.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive