Connect with us

Espor

Zula Akademi 2020 kayıtları başladı!

[email protected] Akademi 2020 kayıtları başladı!

Zula akademi 2020

Zula Akademi 2020 kayıtları bugün itibarı ile başladı. Zula sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile oyuna destek vermek isteyen yeni gönüllü ordusunu kuracağını açıkladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zula’nın gönüllü ordusu Zula Akademi 2020 kayıtları başladı! Oyunumuza destek vermek ve gönüllü ordumuzda yer almak için bio’daki linkten başvuru formunu doldurman yeterli! Zula Akademi Nedir? Zula oyuncuları arasından oluşturulan “gönüllü” destek takımı ve eğitim merkezidir. Ekip içerisinde yer alan oyuncular test ekibi, destek ekibi, sosyal medya ekibi ve oyun içi görevli ekibi gibi gruplara katılıp alanlarında uygulamalı olarak eğitim alabilirler. Tabii ki yüksek performans ile kendini kanıtlayan gönüllüler daha üst aşamaya da geçebilir. Zula’ya katkıda bulunmak ve kendini geliştirmek mi istiyorsun? Zula Akademi’ye bio’daki linkten başvur, ilk adımını at! #zulaakademi #eğlenceheryerde #zula

Zula Oyun (@zulaoyun)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zula Akademi Nedir?

Zula oyuncuları arasından oluşturulan “gönüllü” destek takımı ve eğitim merkezidir. Ekip içerisinde yer alan oyuncular test ekibi, destek ekibi, sosyal medya ekibi ve oyun içi görevli ekibi gibi gruplara katılıp alanlarında uygulamalı olarak eğitim alabilirler. Tabii ki yüksek performans ile kendini kanıtlayan gönüllüler daha üst aşamaya da geçebilir.

Zula akademi başvuru sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Zula Süper Lig’de 8. haftanın ilk günü sona erdi

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor