Connect with us

Espor

Zula All Star 2020 1v1 Turnuvası öncesi oyunculardan açıklamalar

Zula All Star 2020 1v1 Turnuvası öncesi oyuncular, oldukça iddialı açıklamalarda bulundu.

Zula All Star 2020 1v1 Turnuvası öncesi oyunculardan açıklamalar

Kısa süre sonra başlayacak olan Zula All Star 2020 etkinliği kapsamındaki 1v1 Turnuvası’na katılan profesyonel oyuncular, turnuva öncesinde birbirinden iddialı açıklamalarda bulundu. Arko Men sponsorluğunda gerçekleştirilecek olan etkinlik Zula Oyun Espor YouTube kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Turnuvada Süper Lig oyuncuları ile Rekabet Ligi oyuncularının karşı karşıya gelmesi ile birlikte bir alt lig olan Rekabet Ligi oyuncularının yeteneklerini gösterme fırsatı artıyor.

Yapılan açıklamalarda ise dikkat çeken isimlerden biri Galatasaray Espor’un oyuncularından Emirhan “Machinex” Demirbaş. Machinex yaptığı açıklamada, “Kariyeri olarak turnuvadaki en önemli oyuncu olduğumu düşünüyorum. Bireysel olarak da en iyi oyunumu ortaya koyarak bu turnuvayı kazanmak için elimden geleni yapacağım.” diyor.

Zula Süper Lig 5.Sezon finalistlerinden olan 1907 Fenerbahçe’nin oyuncularından Özgür “Alaf4n” Çetin ise “Özellikle 1v1 turnuvasında kaybedeceğimi düşünmüyorum. Lig süresince, düz crossda karşılaştığım taaruz eşleşmelerinde hep kazanan taraf oldum.” diyerek kendinden emin olduğunu duyuruyor.

Zula All Star 2020 etkinliklerinin ilki olan 1v1 Turnuvası, 25 Nisan Cumartesi günü başlayacak.


İlginizi Çekebilir:

Playerbros Funny Moments 22. bölümüyle karşınızda!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor