Connect with us

Espor

Zula All Star ikinci haftanın en değerli oyuncuları belli oldu

Zula All Star 2020 serüveninde ikinci hafta geride kaldı.

Zula All Star ikinci haftanın en değerli oyuncuları belli oldu

Zula Süper Lig ve Rekabet Ligi oyuncularını birden farklı turnuva modunda karşı karşıya getiren Zula All Star etkinlik serisinde ikinci hafta tamamlandı. 32 Süper Lig ve Rekabet Turnuvası oyuncusunun yanı sıra 47 kadın oyuncunun yer aldığı etkinlikte 4 farklı turnuva gerçekleşti.

İkinci haftanın sona ermesi ile toplamda bir aylık bir zamanda gerçekleşecek olan bu sürecin yarısına gelinmiş olundu. Sona git gide yaklaşılan ikinci haftanın en değerli oyuncusu ve haftanın 5’i de belli oldu.

Zula severler ile paylaşılana göre haftanın en değerli oyuncusu Çamlıca Espor ekibi bünyesinde mücadele eden Mehmet “Always” Örskıran oluyor. Arko Men 1v1 Turnuvası’nda mücadele eden Always, finale giden yolda oldukça emin ilerliyor.

Haftanın 5’i listesinde ise başı Always çekerken, Mod-Z Kadın ekibinden Ruj, Gamers Of Future Kadın ekibinden Mrs Ocean, Bursa Espor’dan Ros ve Dark Passage ekibinden Rowdy ilk beş oyuncu olma hakkını kazanan isimlerden.

Zula All Star üçüncü hafta 9 Mayıs Cumartesi ve 10 Mayıs Pazar günü saat 14:00’te Zula Oyun Espor ekranlarından yayınlanacak.


İlginizi Çekebilir:

Godzilla e-Sports, Zula Paycell #EvdeKal’daki başarısını sürdürüyor

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor