Connect with us

ZULA

Zula indirim hareketi başlattı: “Enflasyonla Topyekûn Mücadele”

#Zula “Enflasyonla Topyekûn Mücadele” kampanyası kapsamında indirime gitti. #türkiyekazanacak

Zula indirim paketini açıkladı. Enflasyonla Topyekûn Mücadele hareketi kapsamında fiyatlarında %10 indirim yaptığını açıklayan Zula, yıl sonuna kadar yüzde onluk indirimiyle oyuncularının karşısında olacak. #türkiyekazanacak hashtagiyle duyurusunu yapan ünlü firma, bu mücadelenin içinde olmaktan gurur duyduğunu açıkladı.

“Son 6 ayda yaşanan döviz kurumdaki dalgalanmalar ve buna bağlı olarak şeffaf bir şekilde açıkladığımız maliyet artışlarından dolayı 17 Eylül 2018 tarihinde Zula paket fiyatlarında güncelleme yapmıştık” açıklamasını yapan Zula, “Yaptığımız güncelleme artan maliyetlerin yarısı oranda gerçekleşmiş ve döviz kurunda yaşanacak düzelme ile fiyatların geriye çekilebileceğinden bahsetmiştik” paylaşımında bulundu.

Kampanyaya destek verildi

“%100 yerli ve milli bir oyun üretmenin ve bu oyunu Dünya’nın her bir köşesinde milyonlarca oyuncuya keyifle oynatmanın gururunu yaşayan Zula, yerli ve milli bilinç ile T.C. Hazine ve Maliye Bakanlığı’nın başlatmış olduğu “ENFLASYONLA TOPYEKUN MÜCADELEYE kampanyasına destek vermektedir.”

Bu açıklamaların ardından “Zula Altın pakket fiyatlarında 1 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli %10 indirim yapılacak.” açıklamasını yapan Zula, yıl sonuna kadar indirimli fiyatlarıyla altın satışlarını yapacak.

1 Yorum

1 Comment

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    ZULA