Connect with us

Espor

Zula Espor oyuncuları Süper Lig 5.Sezon’u değerlendirdi

Zula Espor oyuncuları geçtiğimiz günlerde sonra eren Zula Süper Lig 5.Sezon’u değerlendirdi.

Zula Espor oyuncuları Süper Lig 5.Sezon'u değerlendirdi

Zula Süper Lig 5.Sezon’un lig aşaması, 22 Mart Pazar günü oynanan karşılaşmalar ile sona erdi. Adım adım yaklaştığımız Büyük Finaller öncesi Zula espor oyuncuları geride bıraktığımız lig aşamalarını Zula Oyun Espor için değerlendirdi.

İlk açıklamayı yapan Fastpay WildCats ekibinin oyuncularından Vons, 5.sezonun başında takım olarak yeni taktikler denediklerini ve yapmaları gerekeni ligin ortasında fark ettiklerini belirtirken, “Büyük finallerde rakiplerimize bol şans diliyorum çünkü ihtiyaçları olacak.” sözleri ile de iddialı olduğunu belirtti.

Bir diğer açıklama ligi birincilik ile bitiren Mod-Z ekibinden Extreme’den geldi. İyi bir sezon geçirdiklerini belirten oyuncu, büyük finaller için daha çok çalışacaklarını ve tek hedeflerinin belirten Extreme, “Unutmayın; bu takım şampiyonluk için kuruldu!” sözlerini kaydetti.

Ligin ikinci ismi Beşiktaş’ın oyuncusu Swoon’dan ise yine samimi ve iddialı bir açıklama geldi. Sezonun ilk haftasında kaybettikleri 4 puanın faturasının ağır olduğu belirten oyuncu, kendilerini toparlayıp ligi ikinci bitirdiklerini söyledi. Oyuncu ayrıca oldukça iddialı olan “Henüz fragman kısmını bitirdik. Asıl film büyük finallerde başlıyor” eklemesini de yaptı.

Elwind ve Levo arasındaki tartışmada ikinci perde!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor