Connect with us

ZULA

Zula Güncelleme Notları: v1.25

Zula’nın yeni güncellemesi v1.25’in yama notları paylaşıldı.

Yeni güncelleme ile birlikte Zula’ya Kız Kulesi haritası, Destansı Terminatör Serisi, Seviye Kilit Anahtarı, Hediye Puanı Para Birimi ve Zula Pass Yaz Sezonu oyuna dahil oldu! 

Zula Güncelleme Notları

Kız Kulesi Haritasi 

Oyunda bulunan 20 haritaya ek olarak Yaz ayı geldiği için oyuna yeni harita olarak Kız Kulesi eklendi. Haritanın hikayesi ise Kız Kulesi’ndeki gizli odada değerli tarihi eserlerin bulunduğu bilgisini alan Gladyo ekibi harekete geçiyor. Buna karşılık ise Zula ekibi Kız Kulesi’ni ve değerli eserleri korumaya çalışıyor. 

Zula Süper Lig’de 4. sezona kısa bir süre kaldı

Destansı Terminatör Serisi 

Çatışmaya destansı Terminatör Serisi ile acımasız bir yok edici ol! 

Terminatör Serisi AK-47, AUG A3, FN FAL, G36, Kriss Vector, M468, Glock 18, M93R, HuntsmanCheytac, AWP, KAR 98 ve birçok silahta sizleri bekliyor!  

Terminatör Serisi Altın ve Platin destelerde yer alacak. 

Seviye Kilit Anahtarı 

Yeni güncelleme ile markette bulunan seviye kilitli eşyalar artık bu anahtar ile açılabilecek. Seviye Kilit Anahtarı eşya için gereken seviye altında olsan bile tüm silahları Zula Puan ile satın alınabilmesini sağlıyor. Ayrıca bu anahtar 5. ve 6. silah setlerini de açılmasını sağlıyor. 

Hediye Puanı  

Oyun içinde bulunan Zula Puanına ek olarak bir de Hediye Puanı eklendi. Hediye Puanları hakkında açıklama yapılmamasına rağmen tahminen oyun için üyelere hediye yollanarak elde edileceği düşünülüyor. 

Vodafone Aylık Gamer Paketi ile Zula altını kazanabilirsiniz

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA