Connect with us

ZULA

Zula indir, kayıt ol ve giriş yap

Zula indir, hesap aç ve giriş yap! Detaylar burada:

zula kayıt

Zula indir, heyecana ortak ol! MMOFPS dünyasına dahil olmak için Zula indir, kayıt ol ve giriş yap! Türk yapımı oyunu indirmek için kurulum yöneticisini hemen indir ve üye ol. Öncelikle belirtmeliyiz ki Zula‘da bir yaş sınırı bulunuyor. Eğer 15 yaşından büyükseniz bu oyunda yer alabilirsiniz, bunu unutmayın. Her şey uygunsa konumuza geçebiliriz.

Zula indirmeden önce bilgisayarınızın bu oyunu kaldırıp kaldırmayacağına bakmanız gerek. Bunun için de Zula Sistem Gereksinimleri yazımıza gidebilir, oradan bilgisayarınızın bu oyun için yeterli olup olmadığına göz atabilirsiniz. Bilgisayarınızın Zula için uygun olduğunu anladıysanız şimdi indirme işlemine geçelim.

Zula indir

Öncelikle yukarıdaki görsele tıklayarak Zula kurulum yöneticisini indirmeniz gerek. Bu işlemin ardından indirdiğiniz dosyayı açmanız ve gerekli izinleri vermeniz gerekiyor.

Karşınıza aşağıdaki görsel gelecek ve oyun güncellemelerini indirmeye başlayacak. İnternet hızınıza göre değişiklik gösterebilen bu sürenin ardından karşınıza çıkacak ekran oyunu oynamanıza olanak tanıyacak.

Bu işlemin ardından açılacak ekranda “Kur” tuşuna tıklayıp kurulum işlemine geçebilirsiniz. Zula bu şekilde hızlıca kurulacak ve masaüstünüze oyunun simgesi gelecek. Bu simgeye tıklayarak oyuna giriş yapabileceksiniz.

Zula kayıt ol

Güncelleme işlemi devam ederken zaman kaybetmek istemeyen takipçilerimiz bu sırada Zula’ya kayıt olabilirler. Bu da son derece kolay bir konu, hemen anlatalım. Öncelikle Zula indir yazılı görseli tıklamalı ve oyunu indirmelisiniz sonra da yukarıdaki “Zula kayıt ol” görseline tıklamanız gerek. Tabii oyuna kayıt olmadan önce kendinize daha önce kullanılmamış bir kullanıcı adı ve mail seçmelisiniz. Açılan sayfaya bu bilgileri ve şifrenizi ekleyip “Kullanıcı sözleşmesini ve davranış kurallarını” kabul ederek Zula’ya kayıt olabilirsiniz. Bu alanı doldurduktan hemen sonra üyeliğiniz aktif olacak.

Zula giriş

Zula indir butonuyla indirdiğiniz, “Zula kayıt ol” butonuyla gittiğiniz üyelik sayfasındaki üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerinin ardından sizi Zula giriş adresinize yönlendirecek. Eğer böyle bir yönlendirme olmadıysa hemen yukarıda yer alan “Zula giriş” butonuna tıklayarak Zula giriş sayfasına gidebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz!

Zula haberleri için Playerbros

Bildiğiniz gibi Zula her geçen gün büyüyen bir oyuncu kitlesine sahip. Süper Lig ile birlikte espor alanında da boy gösteren bu oyunun son güncellemeleri, haberleri ve özel içerikleri Playerbros ile sizlerle. Bizi takip etmeyi unutmayın!

emre@playerbros.com

3 Yorum

3 Comments

  1. Pingback: Zulaya Giriş Yap - TurkeyInput

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA