Connect with us

ZULA

Zula International Cup’da finalin adı kondu: Galatasaray vs. 1907 Fenerbahçe

Zula International Cup’da finalin adı kondu: Galatasaray vs. 1907 Fenerbahçe

Zula heyecanı Zula International Cup ile devam ediyor. Kısa bir süre önce tamamlanan lig aşaması ve 1. Sezon Finali’nin ardından şimdi de gözler Zula International Cup’a çevrildi. 50 bin dolarlık ödül havuzuyla dikkat çeken organizasyon Dünya’nın birçok bölgesinden Zula ekiplerini ağırlıyor.

Gün içinde oynanan karşılaşmaların ardından Zula International Cup’ta finalin adı kondu. Türkiye’den Oyun Hizmetleri, Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe’nin yer aldığı bu organizasyonun finali iki Türk ekibi arasında oynanacak. Gün içinde rakiplerine oranla daha baskın oyunlar ortaya koyan Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe, final müsabakasında karşı karşıya gelecekler.

Hatırlayacağınız üzere Zula Süper Lig’in lig aşamasında da kıyasıya bir mücadelenin içine giren bu iki ekip, Zula Süper Lig 1. Sezon Finali’nde de karşı karşıya gelmiş ve bu karşılaşma Galatasaray Espor’un üstünlüğüyle tamamlanmıştı.

Uluslararası bir etkinlik

Zula International Cup’ta altı takım yer alıyor. Brutal Impact, Izako Boars ve PENTA’nın yurt dışından dahil olduğu bu organizasyon Antalya’da gerçekleştiriliyor. Uluslararası bir Zula organizasyonu olma unvanı taşıyan bu etkinlikte, şampiyonluk ipini göğüsleyen takım 35 bin dolar kazanacak. Final karşılaşmasıyla Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe arasında oynanıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA