Connect with us

ZULA

Zula Kadınlar Ligi şampiyonu ABB ASKİ Espor!

Zula Kadınlar Ligi’nde ilk sezon tamamlandı.

Zula Kadınlar Ligi şampiyonu

Kıran kırana geçen mücadelelerin ardından Zula Kadınlar Ligi şampiyonu imza atılması güç bir başarıyla ABB ASKİ Espor oldu.

Zula Kadınlar Ligi‘nin ilk sezonu geçtiğimiz gün oynanan karşılaşmalar ile tamamlandı. Lig aşamasının ardından finalleri de namalup galip tamamlayan ABB ASKİ Espor rakibi fastPay Wildcats karşısında kupaya uzanan ekip olma başarısını gösterdi. Nefes kesen mücadelenin en iyi ismi ise Hande ”Handeizm” Çarkçı oldu.


FastPay Wildcats’in ikincilik kürsüsüne yerleşmesinin yanı sıra ligi üçüncü sırada tamamlayan ekip ise Gamers of Future oldu. Rakibi Mod-Z karşısında 2-1’lik skorla galip gelen Gamers of Future karşısında Mod-Z skoru 1-1’de eşitleme başarısı göstermiş olsa da mücadeleden dördüncü olarak ayrıldı.

ABB ASKİ Espor Genel Menajeri olan Mustafa İvgen de takıma ve şampiyonluğun mimarlarından olan yönetim ekibine kişisel Twitter hesabı üzerinden teşekkürlerini iletti.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA