Connect with us

Espor

Zula Kadınlar Ligi üçüncü hafta heyecanı sona erdi, lider değişmedi

ABB Aski Espor ligi domine etmeye devam ediyor!

zula-kadinlar-ligi

ABB Aski Espor’un lider götürdüğü Zula Kadınlar Ligi üçüncü hafta heyecanı, bugün oynanan maçlarla sona ererken sürpriz bir sonuçla karşılaşmadık.

Zula Kadınlar Ligi’nin üçüncü haftası sona erdi. Üçüncü haftanın sonunda oluşan puan durumunda 18 puanla lider ABB Aski espor ivmesini kaybetmezken Steel Tactics ve İstanbul Espor hâlâ galibiyet yüzü görebilmiş değil. Gamers of Future ve fastPay Wildcats ise 13 puanla ikincilik için savaşan takımlar.

Cumartesi 

zula kadınlar ligi 3. hafta cumartesi

Üçüncü haftanın ilk gününde oynanan maçlarda lider ABB Aski Espor, haftayı dördüncü sırada kapatan rakibi Mod-Z karşısında dizginleri elden bırakmayıp galip geliyor. İkinci maçta ise ikincilik için Wildcats ile yarışan Gamers of Future, zayıf rakibi Steel Tactics’e acımazken ikinciliğin diğer bir adayı olan Wildcats de İstanbul Espor karşısında maçı kazanıyor. Bu sonuçlarla birlikte haftanın ikinci gününe adımını atıyor takımlar.

Pazar

zula kadınlar ligi 3. hafta pazar sonuçları

Zula Kadınlar Ligi üçüncü hafta pazar gününün maçlarında da sürpriz bir sonuçla karşılaşmıyoruz. Steel Tactics karşısında puan kaybetmeyip aynı şekilde Mod-Z’yi mağlup eden rakibi Gamers of Future karşısında ikincilik mücadelesini sürdüren fastPay Wildcats’in önünde ligi lider götüren ABB Aski Espor da lig sonuncusuna karşı şaşırtmayan bir galibiyet alıyor.

Zula Kadınlar Ligi üçüncü hafta sonuçları ışığında ise ligdeki puan durumu aşağıdaki şekilde oluşmuş durumda:

zula-kadınlar-ligi-3.-hafta-puan-durumu.png

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş, doğma büyüme Trabzonlu bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor