Connect with us

Espor

Zula Kadınlar Turnuvası Şampiyonu Handeizm Oldu!

Bu yıl ikinci düzenlenen Zula Kadınlar Turnuvası’nda kazanan yine Handeizm oldu.

Zula Kadınlar Turnuvası Şampiyonu Handeizm Oldu!

Son iki yıldır Zula tarafından düzenlenen Zula Kadınlar Turnuvası, 2020 yılında da devam etti. 1 Mart 2020 Pazar günü Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen turnuvaya 62 kadın Zula oyuncusu katılım sağladı.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü haftasında gerçekleşen etkinliğin ödül havuzu toplamda 10 bin liradan oluşuyordu. 200’den fazla oyuncunun başvurduğu ve 62 oyuncunun katıldığı etkinlikten galip olarak ayrılan isim, fastpay Wildcats ekibinin oyuncusu Hande “Handeizm” Çarkcı oldu.

Çarkcı, iki yıldır düzenlenen etkinliğin ikisini de kazanarak bir seriye başlamış oldu. Birinci olan Hande “Handeizm” Çarkcı’yı Yağmur “Kiesay” Vodina ikincilik, Gizem “Luie” Harmankaya üçüncülük, Ayşe “wAura” Aslan dördüncülük, Cansu “TaO” Güven de beşincilik ödülleri ile takip etti.

Birincilik unvanına ve para ödülüne ulaşan Handeizm, etkinliğin ardından paylaştığı Instagram Hikayesinde “Arkadaşlar çok mutluyum. Kıyasıya bir mücadeleydi ve sonunda 2 kupamız oldu.” ve “Takımıma armağan olsun. Dünyadaki tüm kadınlara da.” dedi.

Ayrıca tüm espor severlere açık olan turnuvayı 1000’i aşkın espor tutkunu, Nonstop Zula Espor Merkezi’nde ücretsiz olarak izledi.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor