Connect with us

ZULA

Zula Pepsi Kodları: Nasıl girilir?

Zula Pepsi kodları nasıl kullanılır?

zula pepsi

Zula Pepsi kodları oyuncuların kola kapaklarından çıkan şifreler ile çeşitli ödüller kazandıkları bir sistem. Peki bu kodlar nasıl kullanılıyor? Öncelikle sistemin nasıl işlediğini anlamak için Zula’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamaya bakabilirsiniz. Buradaki görseller ve açıklamalar da oyunun resmi internet sitesinden alınmıştır.

Zula Roko kodlarından nasıl hediye kazanılır?

Bu kampanya gümüş açma halkalı Pepsi 250ml ve 330ml kutu ürünlerinin açma halkalarının altlarındaki şifrelerde 30 Haziran 2018 tarihine kadar geçerliydi, yani artık Pepsi 250ml ve 330ml kutu ürünlerdeki kodlar geçersiz. Ancak siyah açma halkalı Pepsi Max 250ml ve 330ml kutu ve siyah kapaklı Pepsi Max 1 L ve 1.5 L PET ürünlerinden çıkan şifreler ile ödüller kazanabilirsiniz.

Zula Pepsi Kodları nasıl kullanılır?

Adından da anlaşılabileceği üzere Pepsi kapakları altında verilen Zula şifrelerinin size hediye kazandırdığı bu kampanya için Zula’nın resmi sitesine oyun içindeki hesabınızla giriş yapmanız gerek.

1. Adım: http://hesap.zulaoyun.com/ adresine git ve hesabına giriş yap.

1. hesap.zulaoyun.com

2. Adım: Profilindeki Pepsi kodu butonuna tıkla.

2. profilindeki pepsi butonuna tıkla

3. Açılan sayfada Pepsi açma halkası ve kapaklarının altındaki Pepsi şifresini gir ve göndere tıkla.

nasilkatilirim

4. Zula Pepsi koduyla bir kasa kazan!

4. pepsi kasası hediye

Yukarıdaki işlemleri takip etmeniz durumunda Zula’nın Pepsi ile yaptığı anlaşma gereği verdiği ödülleri kazanabilirsiniz.

Zula içerikleri için Playerbros

Playerbros olarak YouTube kanalımızda da birçok oyun için olduğu gibi Zula için de içerikler üretiyoruz. CS: GO ile Zula oyuncularını karşı karşıya getirdiğimiz video serisine ulaşmak için sitemizin sağ üstünde bulunan YouTube butonuna tıklayarak YouTube kanalımıza gidebilirsiniz. Ayrıca Zula için Playerbros YouTube kanalında görmek istediğiniz içerikleri de yorum olarak bizle paylaşabilir, böylece kanalımızda daha fazla Zula içeriği hazırlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Zula hakkında

Zula hakkında bilgisi olmayan ama Zula Pepsi kodları kullanmak isteyenler illa ki olacaktır. Onlar için Zula’nın resmi Facebook hayran sayfasındaki açıklamayı buraya ekliyoruz. Dilerseniz oyunun resmi internet sitesinden de konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Zula, ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olmanın haklı gururunu taşıyor. Düşük sistem gereksinimleri istemesine rağmen harika grafikleri olan Zula’da oyuncular, tanıdık simalara sahip karakterlerle, Üsküdar sahil ya da metro istasyonu gibi bildik yerlerin haritalarında kıyasıya mücadele edebiliyorlar. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanıyor.

2 Yorum

2 Comments

  1. playerbros hayranı

    8 Ekim 2018 - 22:20 at 22:20

    eyw kardeşim ben hep 250 ml ve 350 ml alıyodum artık 1 litre ve 1.5 litre ile alacam tekrar eyw 😀

  2. Yigit

    10 Ekim 2018 - 20:15 at 20:15

    Ben 2 tane yazdım zulayı 2 defa aç kapa yaptım hala 2 kasadan haber yok gönderildi yzdığı halde geç falan mı geliyor yoksa benlik bir olay mı ?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA