Connect with us

Espor

Zula Rekabet Turnuvası 5. Sezon şampiyonu Mod-Z Akademi oldu

Mod-Z Akademi Zula Rekabet Turnuvası 5. Sezon’da şampiyonluğa ulaştı.

Zula Rekabet Turnuvası 5. Sezon şampiyonu Mod-Z Akademi oldu

Dört farklı takımın mücadele ettiği Zula Rekabet Turnuvası 5. Sezon Finalleri birkaç saat önce sona erdi. Toplamda 8 farklı karşılaşmanın ardından finale adını yazdıran iki takım Beşiktaş Akademi ve Mod-Z Akademi oldu.

19 Nisan saat 13:00’de başlayan birinci tur karşılaşmalarından galip ayrılan Mod-Z Akademi ve Beşiktaş Akademi ikinci tur karşılaşmasına çıkma hakkı kazandı. İkinci turda karşı karşıya gelen iki takımdan Beşiktaş Akademi, rakibini 2-0 mağlup ederek büyük finale adını yazdırmış oldu.

Aldığı mağlubiyetin ardından Kaybedenler Fikstürü’nde yarışmaya başlayan Mod-Z Akademi, burada birinci tur karşılaşmalarında Beşiktaş Akademi’ye kaybeden Ulubeyler ekibi ile karşı karşıya geldi. Bu maçta rakibini 2-0 mağlup eden Mod-Z Akademi, bir önceki karşılaşmada kaybettiği finallere çıkma şansını burada tekrardan yakalamış oldu.

Zorlu bir sürecin ardından finale adını yazdıran iki takım Beşiktaş Akademi ve Mod-Z Akademi oldu. Üç maçlık seri üzerinden oynanan final karşılaşmasına namağlup Beşiktaş Akademi ekibi 1-0’lık bir skor ile başladı.

Seriye geride başlayan Mod-Z Akademi rakibinin oyunu bitirmesine izin vermeyerek, serideki durumu 1-1 şeklinde eşitlemiş oldu. Büyük finalde şampiyonu belirleyecek karşılaşma ise oldukça heyecanlı başladı. Mod-Z ekibi bu karşılaşmada da rakibini mağlup etti ve Zula Rekabet Turnuvası 5. Sezon şampiyonu unvanını kazandı.


İlginizi Çekebilir:

Playerbros “PUBG Komik Anlar” videomuz 3.5 milyon izlenmeyi aştı!

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor