Connect with us

ZULA

Zula Roko kodları nasıl kullanılır?

Zula Roko Kasası kodları nasıl kullanılır?

Zula Roko kodlarını nasıl kullanacağını biliyor musunuz? Zula ile Roko arasında yapılan anlaşma gereği Roko çubuklarından çıkan şifreyi oyunun resmi internet sitesine girmeniz durumunda Roko Kasası kazanıyorsunuz. Bu anlaşma neticesinde ne kadar çok kod, o kadar çok kasa anlamına geliyor.

Ayrıca bu Zula’nın ilk bedava kasa içeriği değil. Daha önce de Pepsi ile anlaşan oyun için “Zula Pepsi kodları nasıl kullanılır?” yazımıza giderek Pepsi’den aldığınız kodlar ile Zula’da nasıl kazanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Aslında Roko kodları için de işlem aynı diyebiliriz. Sadece Pepsi yerine Roko’yu seçiyorsunuz.

Zula Roko kodları nasıl alınır?

Zula Roko Kasası kazanmak için öncelikle oyunun resmi internet sitesi olan zulaoyun.com’dan hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

1. Adım http://hesap.zulaoyun.com/

  1. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilinizde bulunan “ROKO” bölümünde tıklamanız gerekiyor. Bu sayede kodu girebileceğiniz alana giriş yapmış olacaksınız.
  2. Roko’ya tıkladıktan sonra açılan ekrandan “Roko Şifreni Gir” bölümüne Roko’dan aldığınız kodu yazıyorsunuz.
  3. Kodu girdikten sonra Gönder tuşuna basarak ödülünüzü alabilirsiniz.
  4. Bu işlem sonrasında gelen onay mesajıyla kazandığınız şeyin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Zula içerikleri için Playerbros

Playerbros olarak YouTube kanalımızda da birçok oyun için olduğu gibi Zula için de içerikler üretiyoruz. CS: GO ile Zula oyuncularını karşı karşıya getirdiğimiz video serisine ulaşmak için sitemizin sağ üstünde bulunan YouTube butonuna tıklayarak YouTube kanalımıza gidebilirsiniz. Ayrıca Zula için Playerbros YouTube kanalında görmek istediğiniz içerikleri de yorum olarak bizle paylaşabilir, böylece kanalımızda daha fazla Zula içeriği hazırlamamıza yardımcı olabilirsiniz.

Zula hakkında

Zula hakkında bilgisi olmayan ama Zula Roko kodlarını kullanmak isteyenler illa ki olacaktır. Onlar için Zula’nın resmi Facebook hayran sayfasındaki açıklamayı buraya ekliyoruz. Dilerseniz oyunun resmi internet sitesinden de konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Zula, ilk ve tek Türk yapımı MMOFPS oyunu olmanın haklı gururunu taşıyor. Düşük sistem gereksinimleri istemesine rağmen harika grafikleri olan Zula’da oyuncular, tanıdık simalara sahip karakterlerle, Üsküdar sahil ya da metro istasyonu gibi bildik yerlerin haritalarında kıyasıya mücadele edebiliyorlar. MadByte Games tarafından geliştirilen ve Lokum Games tarafından yayınlanıyor.

1 Yorum

1 Comment

  1. glsm.x

    18 Eylül 2018 - 18:03 at 18:03

    RRMBALRSU alın gençler ben oynamıyorum

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

ZULA