Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig 2.Sezon’da Yarı Finale Doğru: Gamers Of Future – Oyun Hizmetleri

#Zula Süper Lig’de Yarı Finale Doğru serimizin ikinci yazısını paylaştık: Gamers of Future vs. Oyun Hizmetleri.

Geçen sezon “Zula Süper Lig’de Derbiye Doğru” adlı yazı dizimizin konseptini değiştirerek “Zula Süper Lig’de Yarı Finale Doğru” yaptığımız serimizin ikinci bölümüyle karşınızdayız. Bu yazıda Gamers Of Future ve Oyun Hizmetleri oyuncularına yönelik bilgiler bulacaksınız. Serinin ilk yazısı olan “Zula Süper Lig 2. Sezon’da Yarı Finale Doğru: Galatasaray Espor vs. 1907 Fenerbahçe“ye göz atmayı unutmayın! 🙂

Gamers of Future: Oğuzhan “witdood” Ünlü

Takım kaptanı olan witdood, sezon içinde iki maçta “maçın oyuncusu” olmayı başardı. Lig içinde diğer oyuncular arasında ortalama performans sergilemeyi başaran kaptan, 459/395/69 istatistiğine sahip olarak sezonu 1.34 KDA ile kapattı. Kapanış haftasında Bursaspor Espor’a karşı oynanan karşılaşmada 29/25/7 istatistiği ile takımın bu maçta en skorer üçüncü oyuncusu oldu.

Gamers of Future: Ertuğrul “W4siLi” Pala

Geçtiğimiz sezon Zula Süper Lig’e, Mod-Z Esports takımı ile katılan tecrübeli oyuncu W4sili, bu sezon Gamers Of Future’ın yarı finale kalmasına etki eden en önemli oyunculardan biriydi. Toplam 5 defa “maçın oyuncusu” olmayı başarırken, 61/32/14 istatistiği ile 2. haftanın en iyi oyuncusu” olmayı başardı. Sezonun kapanış maçında 38/27/6 istatistiği ile “maçın oyuncusu” seçilirken ligin sonunda 497/419/120 istatistiği 1.47 KDA ile  “2. sezonun en iyi taarruz oyuncusu” oldu.

Gamers of Future: Yusuf “Kenz” Ünal

Gamers Of Future’ın en önemli silahlarından bir diğeri ise Kenz oldu. Takımın en fazla öldürme istatistiğine sahip olan ikinci isim olan tecrübeli oyuncu bu sezon 3 maçta “maçın oyuncusu” olan Kenz, sezonun son maçında ise 29/29/6 istatistiği ile takımı sezonu üçüncü olarak kapattı.

Gamers of Future: Volkan “RainQ” Akça

Pek fazla ismini duyuramamış olsa da yarı finale gelinmesinde başarılı performans sergileyerek emektarlarından biri olmuştu. RainQ, bu sezon 1 “maçın oyuncusu” oldu.  454/431/134 istatistiği ile sezonu kapattı ve  yarı finale giden yolda Gamers Of Future ekibinin bir parçası oldu.

Oyun Hizmetleri: Ali Can “EdephU” Yıldırım – Mert “oliviar” Uslu

Sezon içinde pek çok maçta iyi performans sergileyen EdephU, sezonun kapanış maçında 33/27/10 istatistiği ile takımın en skorer ikinci oyuncusu olmayı başardı. Fakat hiçbir maçta “maçın oyuncusu” seçilemedi. Buda kendisinin tek başına oynamayı tercih etmek yerine takım oyunu oynamayı sevdiğini gösteriyor. Takımın yedek oyuncusu oliviar ise sezon içinde pek fazla şans bulamadı.

Oyun Hizmetleri: Ege “shnazn” Tarhan

OyunHizmetleri’nin yarı finale çıkmasındaki en büyük etken gözle görülür bir performans sergileyen shnazn’dan geldi. Geçen sezona göre inanılmaz bir artış gösteren başarılı oyuncu bu sezon toplam 3 maçta “maçın oyuncusu” oldu. Ardından 58/28/5 istatistiği ile “3. hafta en iyi oyuncusu” olmayı başardı. Eğer shnazn bu yükseliş gösteren performansını devam ettirirse gelecekte iyi şeyler onu bekliyor diyebiliriz.

Oyun Hizmetleri: Burak “Goupo” Kunovac – Oğuzhan “Flash” Aktaş

Takımın en iyi oyuncularından olan Flash ve Goupo bu sezon çok iyi bir sezon geçirdiler. Özellikle Goupo’nun oyun tarzı ile takım inanılmaz işler yaptı. Goupo bu sezon toplam 3 maçta “maçın oyuncusu” ve 1.74 KDA ile “5.haftanın en iyi beşi” kadrosunda kendine yer bulurken, takım arkadaşı Flash ise 2 maçta “maçın oyuncusu” oldu. Son maçta ise İstanbul Espor takımına yenilen ekip sezonu dördüncü olarak kapattı.

Oyun Hizmetleri: Burak “extreme” Akbalık – Mert “BiXiBeeZy” Başçoban

Geçen sezona göre bir diğer performans artışı ise extreme ve BiXiBeeZy ikilisinde oluştu. Toplam 2 maçta “maçın oyuncusu” ödülünü kazanan extreme bu sezon 455/398/122 gibi iyi bir istatistiğe sahip olurken, takım arkadaşı BiXiBeeZy ise 1 defa “maçın oyuncusu” ödülünü kazanırken 404/462/130 gibi ortalama bir performans ile takımın üst sıralarına oynamasında yardımcı oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA