Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig 4. sezon finalleri Nonstop’ta!

Üstelik katılımcıları da ödüller bekliyor!

Ülkemizin en büyük profesyonel espor liglerinden olan Zula Süper Lig‘de 4. sezon finalleri için sayılı günler kaldı. Kıyasıya rekabetin yaşandığı Zula Süper Lig’de mücadele eden toplam 10 takım arasından adını finale yazdıran Galatasaray, 1907 Fenerbahçe, Beşiktaş ve Bursa Espor kozlarını 26-27 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan etkinlikte paylaşacak!

 Nonstop Zula Espor Merkezi‘nin ev sahipliği yapacağı organizasyonda sevdiğiniz Zula yayıncıları ile tanışabilir, sürpriz etkinliklerin tadını çıkartabilir ve birbirinden harika ödüllere sahip olabilirsiniz! 26 Ekim tarihinde gerçekleşecek olan yarı final ve 27 Ekim tarihinde gerçekleşecek büyük finale canlı şahitlik etme fırsatını kaçırmayın!

Yarı final maçlarının gerçekleşeceği 26 Ekim tarihinde biletiniz üzerindeki QR kod ile 5 Platin Deste‘nin sahibi olabileceksiniz. Büyük final gününde ise Zula Süper Lig 4. Sezon desenleri sizleri bekliyor olacak!

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA