Connect with us

Espor

Zula Süper Lig 8. Hafta Haftanın Beşi listesi açıklandı!

[email protected] Haftanın en değerli oyuncusu ve haftanın beşi açıklandı!

Zula Süper Lig 8. Hafta Haftanın Beşi

Zula Süper Lig’de 8. hafta heyecanının da tamamlanmasının ardından haftanın en iyi oyuncuları açıklandı. İşte Zula Süper Lig 8. Hafta haftanın beşi oyuncuları.

Zula Süper Lig‘de yeni transferlerle süren yeni haftalarda heyecan da sürmeye devam ediyor. Pazar günü tamamlanan 8. hafta karşılaşmalarının ardından zirvedeki takım yine fastPay Wildcats oldu. 42 puanla zirvede olan fastPay Wildcats’in 2 oyuncusu da Zula Süper Lig 8. Hafta Haftanın Beşi listesinde kendine yer bulmayı başardı. Ayrıca lider takımın oyuncusu Doğukan “Forza” Öztekin de haftanın en değerli oyuncusu olarak seçildi.

Haftanın beşi listesinde Doğukan “Forza” Öztekin ile birlikte takım arkadaşı Aytekin “VonS” Yeşbek de yer aldı. Forza haftayı 1.63 KDA ile kapatırken VonS ise 1.78 KDA ile tamamladı. Listenin devamında ise Sangal Esport oyuncusu Ali “JhinKSF” Yıldız 1.08 KDA değeri ile yer aldı. Galatasaray Espor forması giyen ve 1.57 KDA ile haftayı tamamlayan Ege “Shnazn” Tarhan yer aldı. ABB ASKİ Espor oyuncusu Berkay “Arroow” Özdemir ise 1.53 KDA ile listedeki bir diğer isim oldu.

20'lerin başında, biraz mühendislik öğrencisi, biraz oyun basınında editör.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor