Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig’de 4. sezona kısa bir süre kaldı (Toplu Takım Bilgileri #1)

Zula Süper Lig’de yer alacak olan takımlar kadrolarını tamamladı.

Zula Süper Lig’de 4. sezon yakında başlıyor. 4-5 Mayıs tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde oynanan finaller ile son bulan 3. sezonu şampiyon olarak Galatasaray Espor tamamlamıştı. 

Yeni sezonda ligde yer alacak olan Beşiktaş Espor ve İstanbul Wild Cats takımları ile rekabetin kızışacağı Zula Süper Lig’de takımlar transfer döneminde kadrolarına takviye de bulundu. Transfer döneminin sona ermesinin ardından tüm Zula takipçileri ligin başlamasını büyük bir heyecan ile bekliyor.  

Bu yazımızda ise siz değerli Zula Espor takipçileri için ligde yer alacak olan takımların beş tanesini detaylı bir şekilde anlattık. 

1907 Fenerbahçe 

Geçtiğimiz sezon kadrosunda yer alan Kaan “Razorcone” Arslan, Emirhan “MachineX” Demirbaş ve Ömer Faruk “flint” Çakır ile yolları ayıran 1907 Fenerbahçe, 4. sezon için Gamers of Future takımından 1.32 KDA ile sezonu tamamlayan Volkan “RainQ” Akça ve İstanbul Espor Kulübü’nden 0.89 KDA sahip Taarruz oyuncusu Kerem “Wada” Uysal ile anlaştı. 3. Sezon finalinde yer alma şansı bulan 1907 Fenerbahçe, finalde ezeli rakibi Galatasaray Espor’a 3-0 yenilerek sezonu kapatmıştı. Yeni sezonda takımına yeni takviyelerde bulunan 1907 Fenerbahçe’nin tekrardan hedefinin şampiyonluk olduğunu belli etti. 

Beşiktaş Espor 

Zula Süper Lig’de ilk defa yer alacak olan Beşiktaş Espor, transfer döneminde kadrosuna birçok başarılı oyuncu ekledi ve ligde iddialı bir takım olacağını yaptığı transferler ile kanıtladı. Kaptanlık pozisyonu için 1.36 KDA ile Oyun Hizmetleri takımında yer alan tecrübeli Taarruz oyuncusu Hakan “swooN” Demirel ve 1.22 KDA sahip Keskin Nişancı Burak “Dr.Goupo” KunovacGamers of Future takımından 1.60 KDA sahip Taarruz oyuncusu Ege “shnazn” Tarhan ve 1.36 KDA sahip Taarruz oyuncusu Ertuğrul ”W4sili” Pala, 1907 Fenerbahçe takımından Emirhan “MachineX” Demirbaş ve yedek oyuncu için ise Ali “Qeira” Akbaş ile anlaştı. Koç pozisyonunda ise Doğukan “Camel” Demir yer alacak. Oluşan kadro ile uyum sağlanırsa bu kadronun ligde çok büyük başarılara adım atacağı düşünülüyor. 

Bursa Espor 

TESFED Türkiye Kupası’nda ilk olarak Vengeance ile karşılaşan Bursa Espor rakibini 2-0 ile geçerek ismini bir üst tura yazdırmıştı. Üst turda rakibi ise Galatasaray Espor olmuştu, oynanan karşılaşma sonrası rakibine 2-0 yenilerek kupaya veda etmişti. Türkiye Kupası’nda istediğini başaramayan Bursa Espor, ligde de aynı hüsrana uğrayıp istediği başarıyı yakalayamamıştı. 4. sezon için ise sadece Taarruz oyuncusu Muhammed “m1tez” Tezcan ile yollarını ayırdı. Yerine ise Coza Esports takımından 1.31 KDA sahip Taarruz oyuncusu Özgür “ALAF4N” Çetin, İstanbul Espor Kulübü’nden 1.24 KDA sahip Taarruz oyuncusu Mert “BiXiBeeZy” Başçoban ve Efe Kan “P1ckown” Yorulmaz ile anlaştı.  

Galatasaray Espor 

Zula’da gerçekleştirilen her turnuvanın şampiyonu unvanına sahip olan Galatasaray Espor, 4. sezonda aynı kadrosu ile ligde yer alacak. 3. sezonda lig aşamasını ikinci sırada bitirmesine rağmen ligi şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray Espor, ligde rakiplerine kupa anlamında büyük bir fark atmış durumda bulunuyor. 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA