Connect with us

ZULA

Zula Süper Lig’de 4. sezona kısa bir süre kaldı (Toplu Takım Bilgileri #2)

Zula Süper Lig’de yer alacak olan takımlar kadrolarını tamamladı. Takımları anlattığımız serinin ikinci yazısı Playerbros’ta.

Zula Süper Lig’de transfer dönemi sonrası yaptığı takviyeler ile kadrosunu güçlendiren ekiplerin detaylı kadro anlatımını yaptığımız serimizin ikinci yazısı ile karşınızdayız. 

Zula Süper Lig’de 4. sezona kısa bir süre kaldı (Toplu Takım Bilgileri #1)

İşte kalan 5 takım: 

Gamers of Future 

Geçen sezon ligde yer alan Gamers of Future kadrosundan Volkan “RainQ” Akça, Ertuğrul “W4siLi” Pala, Ege “shnazn” Tarhan ve Oğuz “Woody” Kaya ile yolları ayıran ekip yerlerine Rekabet Turnuvası şampiyonu Verlierenicht takımı oyuncusu Ertuğrul “TheCady” Koç ve takım arkadaşı Doğukan “Forza” Öztekin, 1907 Fenerbahçe takımından Ömer Faruk “flint” Çakır, Vengeance takımından 1.03 KDA sahip Taarruz oyuncusu Ali Can “EdephU” Yıldırım ve Gökhan “Axpe-n” Bal ile anlaştı. Geçtiğimiz sezon takımda yer alan Yusuf “Kenz” Ünal ise 4. sezonda Gamers of Future forması ile ligde yer alacak. 

Ice Warriors 

Aslında ligden düşmesine rağmen bu sezon tekrardan ligde yer alacak olan Ice WarriorsCoza Esports’un ligden ihraç edilmesinin ardından ligde yer alma şansı kazandı. 3. sezon ligde yer aldığı kadrosundan Felarc10, BeQuu ve cNed ile yola devam etme kararı alan ekip, kadroya transfer döneminde ek olarak takviyelerde bulundu. Coza Esports takımından 1.19 KDA sahip Taarruz oyuncusu Mahmut ”Noxus” Bektaş, eski takım oyuncusu olan Mert “MPLEIDAS” Darıcık ve Mehmet “Always” Örskıran ile anlaştı.  

İstanbul Wild Cats 

Rekabet Turnuvası şampiyonu olan Verlierenicht takımının haklarını satın alarak ligde yer alma şansı bulan İstanbul Wild Cats takımı transfer sezonunda kadrosunu tamamladı. Yeni bir takım olmasına rağmen birçok takım arkadaşı olan oyuncuları takıma ekleyen İWC’nin ligde neler yapacağı merak konusu. 

İşte o yepyeni kadro: Verlierenicht takımından Tugay “Quadro” Akaydın ve Muhammet “Ressam” Özen, Sakarya Infinity’ESC takımından Sezer “WMYG” Çıtanak, Team Anubis takımından Berkay “Arrow” Özdemir, Vengeance takımından 1.11 KDA sahip Taarruz oyuncusu Samet “berelpp” Yaka, Ice Warriors takımından 1.06 KDA sahip Taarruz oyuncusu Eren “staNd” Teksoy, daha önce İstanbul Espor Kulübü’nde yer almış olan Berat “schatten” Bereketoğlu ve koç pozisyonu için ise Muhammet “Ciwan” Kaya ile anlaştı. 

İstanbul Espor Kulübü 

Ligde istediğini bir türlü yapamayan İstanbul Espor, yeni sezonda tekrardan takviyeler ile ligde yer alacak. Eski kadrosundan HusReissSaLviopachenko ve Leo ile yoluna devam eden ekip, transfer döneminde kadroya takviye olarak Vengeance takımından 1.17 KDA sahip Taarruz oyuncusu Okan ”ScrewE” Sömen, Tamer “Tammy” Tahtalı ve hem içerik üreticisi hem de oyuncu olarak Muhammet Emin “Stron” Öztunç ile anlaştı.  

Mod-Z Esports 

Bu sezon lige damga vurabilecek kadrolardan biri ise Mod-Z Esports’un transfer döneminde yenilediği kadro olarak düşünülüyor. Yeni sezon için birçok oyuncu ile anlaşan ekip geçen sezon Yarı Final oynama şansı bulmuştu. İlk olarak yapılanmaya giden takım geçen sezon ki kadrosundan 1.38 KDA sahip Keskin Nişancı Oğuzhan “witdood” Ünlü ve 1.44 KDA sahip Taarruz oyuncusu Eren “Brave Kasırga ile yola devam etmeye karar verdi. Ardından takviye olarak Oyun Hizmetleri takımından 1.43 KDA sahip Taarruz oyuncusu Burak “extreme” Akbalık, Gamers of Future takımından 1.16 KDA sahip Keskin Nişancı Oğuz “Woody” Kaya, 1907 Fenerbahçe takımından 1.54 KDA sahip Taarruz oyuncusu Kaan “Razorcone” Arslan ve yedek oyuncu için Mustafa “Grossy” Kolatan ile anlaştı.  

Zula Süper Lig’de 4. sezona kısa bir süre kaldı (Toplu Takım Bilgileri #1)

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA