Connect with us

Espor

Zula Süper Lig’de 7. hafta sona erdi

Zula Süper Lig’de 7. hafta sona erdi. @zulaoyunespor

Süper Hafta Haftanın Beşi

Zula Süper Lig 6. sezonun 7. haftası, Pazar günü oynanan 2. gün karşılaşmalarının ardından tamamlandı. Bu haftayı da fastPay Wildcats zirvede kapattı.

Zula Süper Lig’de 10 espor takımı mücadele ediyor. Her takımın birbiriyle oynadığı ve 9 haftası sürecek olan ligin, 7. haftası tamamlandı. Bu haftayı da 2 galibiyet ile kapatan fastPay Wildcats, zirveyi kimselere kaptırmadı.

Pazar günü oynanan karşılaşmalara baktığımız zaman, fastPay Wildcats ve İstanbul Espor rakiplerine üstünlük kurmayı başararak günü galibiyet ile kapattı. Geriye kalan 6 takım ise puanları paylaştı. Bu sonuçların ardından bu haftanın en karlı takımı fastPay Wildcats oldu.

fastPay Wildcats, bu hafta oynadığı iyi oyunu devam ettirdi ve rakipleri ile arasında bulunun puan farkını arttırdı. En yakın rakibi olan Galatasaray‘ın 10 puan önünde olan Wildcats, büyük bir mucize yaşanmazsa ligin bu aşamasını ilk sırada bitirmeyi başaracak.

Öte yandan Beşiktaş için ise işler iyi gitmiyor. Geçen seneki performansını mumla arayan organizasyon, ligin dibine demir atmış durumda.

 

Playerbros İçerik Yöneticisi

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor