Connect with us

Espor

Zula Süper Lig’de 8. haftanın ilk günü sona erdi

Zula Süper Lig’de 8. haftanın ilk günü sona erdi. @zulaoyunespor

Zula Süper Lig 6. sezon 5. haftası tamamlandı!

Zula Süper Lig’de 8. haftanın ilk günü, Cumartesi günü oynanan karşılaşmaların ardından tamamlandı. 2. gün karşılaşmaları Pazar günü oynanacak.

Zula Süper Lig’de 10 espor takımı mücadele ediyor. Her takımın birbiriyle oynadığı ve 9 haftası sürecek olan ligin, 8. haftasının ilk günü tamamlandı. Son haftaya yaklaşırken zirve yavaş yavaş belli olmaya başladı.

8. haftanın ilk gününde oynanan karşılaşmalara baktığımı zaman Çamlıca Espor ve İstanbul Espor’un birbirine diş geçiremediğini ve puanları paylaştığını görüyoruz. Öte yandan Beşiktaş, Galatasaray, MOD-Z ve fastPay Wildcats ise rakiplerini 2-0 ile geçerek ilk günü galibiyet ile kapatmayı başardı.

fastPay Wildcats, geriye kalan bütün maçlarını kazanırsa toplam 48 puana ulaşacak ve 1907 Fenerbahçe’ye ait olan en fazla puana sahip olma rekorun yeni sahibi olacak.

İlk günün tamamlanmasıyla birlikte Beşiktaş son sırada bulunurken, fastPay Wildcats’te birinciliği kimselere vermedi. Yarın oynanacak olan 2. gün karşılaşmalarının ardından puan tablosunun yavaş yavaş belli olması bekleniyor.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor