Connect with us

Espor

Zula World Cup: Turnuvaya katılacak Türk takımlar belli oluyor

Zula World Cup’a katılacak olan Türk takımlar belli oluyor.

Zula, 100 bin dolar ödül içeren ve dünyanın dört bir yanından takımlara ev sahipliği yapacak Zula World Cup turnuvasına katılacak Türk takımlarının yakında belli olacağını açıkladı.

24-25 Mart tarihleri arasında oynanacak olan elemelerin ilk gün karşılaşmaları tamamlandı. Bu karşılaşmaların sonucunda WeMakeTheFuture, NetD-ZOD1AC`ESC, Gpay`ICE`ESC ve YouthCREW! adını yarı finale yazdıran ekipler oldu. 

3 takım ülkemizi Zula World Cup’da temsil edecek.

25 Mart Pazar günü yapılacak olan yarı final karşılaşmaları Zocco’s Gaming Center’da oynanacak. Yarı finale kalan dört ekip Türkiye’nin en iyisi olmak adına kıyasıya mücadele edecek. Ve günün sonunda yalnız bir takım Türkiye’nin en iyi takımı olmayı başaracak. Fakat bu turnuvada yer alan ilk üç takım Zula World Cup turnuvasında ülkemizi temsil etme hakkı kazanacak.

Turnuvayı izlemeye gidenlere hediyeler var!

Şimdi sıkı durun. Zula yaptığı açıklamada turnuvayı yerinde izlemeye gelenlere efsane hediyeler vereceklerini açıkladı. Günün sonunda sadece takımlar değil sizlerinde mutlu ayrılmasını isteyen Zula hepinizi 25 Mart günü Zocco’s Gaming Center’a davet ediyor.

Yarı final karşılaşmaları belli oldu

WeMakeTheFuture! vs. NetD-ZOD1AC`ESC
Gpay`ICE`ESC vs. YouthCREW!

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor