Connect with us

Espor

Zula’da sürprizlerle dolu bir Ramazan ayı yaşanacak

Zula, Ramazan ayında oyunculara hediyeler dağıtmaya devam ediyor.

Zula’da sürprizlerle dolu bir Ramazan ayı yaşanacak

Ramazan ayı boyunca Zula’ya yeni kayıt olan oyunculara 20 TL değerinde başlangıç paketi, oyuna giren her oyuncuya Ramazan Kasası gibi çeşitli hediyeler ve daha pek çok sürpriz etkinlikle Zula’da oyun heyecanı katlanıyor.

Ramazan ayına özel olarak oyun heyecanını daha da yükseğe taşıyacak bir dizi etkinlik organize eden Türkiye’nin sevilen MMO FPS oyunlarından biri olan Zula, oyun severlere ay boyunca pek çok sürprizler ve hediyelerle dolu dolu bir oyun deneyimi yaşatacak.

Zula, Ramazan’ı oyuncularına yaşatmaya geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu yıl da devam ediyor. Her şehre özel iftar ve imsak vakitlerinin oyunculara oyun içinde duyurulması, Ramazan Pidesi ürününün hediye edilmesi, camilere mahya asılması ve rekabet modunun açık kalma süresinin uzatılması gibi oyun içerisinde yapılan etkinliklerin yanı sıra Zula, canlı yayınlarda hediyeli etkinlikler gerçekleştirecek.

Zula’ya gelen oyunculara 20 TL değerine başlangıç paketi hediye edilirken, Ramazan ayı boyunca oyuna giren herkes “Ramazan Kasası” sahibi olacak. Sabah 10.00’dan ertesi sabah 07.00’ye kadar bol ödüllü Rekabet Modu, oyundaki heyecanı arttıracak.

Zula’da Ramazan için planlanan sürprizler bununla da sınırlı kalmıyor. Ramazan boyunca tüm sunucularda %100 XP ve %50 ZP bonus verilecek.


İlginizi Çekebilir:

PUBG, PCS Charity Showdown etkinliğinin yeni programını açıkladı

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor