Connect with us

ZULA

Zula’dan Mehmetçiğe Tam Destek!

Zula ekibinden alkışlanacak hareket.

Fırat’ın doğusunda gerçekleştirilen Barış Pınarı operasyonunda görev yapan Mehmetçiklerimiz için Zula’dan tam destek! Oyuncuların yoğun talepleri doğrultusunda hareket eden Zula ekibi MPT-76 Türk Bayrakları Setlerini satışa sundu. Bu setin satışından elde edilen gelirin tamamı Mehmetçiklerimize destek olmak amacıyla kullanılacak. 

Tüm bunlara ek olarak Zula ekibi MPT-76 Türk Bayrakları Setlerinin satışından elde edilecek karın toplamı kadar bir tutarı da elde edilen gelire ekleyerek Mehmetçiklerimize gönderecek. Canlarını hiçe sayarak ülkemiz için görev yapan askerlerimizin geride bıraktıkları ve bakmakla yükümlü oldukları aileleri için de harcanacak olan tutarın tamamı hiç bir kar amacı gütmeden askerlerimiz için harcanacak.

Zula ekibine ve MPT-76 Türk Bayrakları Setlerini satın alarak Mehmetçiklerimize destek olan herkese bizler de teşekkürü borç biliriz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

ZULA