Connect with us

ZULA

Zula’nın profesyonel kadın oyuncuları Oyuncu programının konuğu oldu

Oyuncular tüm merak edilenleri programda yanıtladılar.

Zula'nın profesyonel kadın

A Para ekranlarında izleyiciler ile buluşan Oyuncu programının bu haftaki konukları Zula’nın profesyonel kadın oyuncuları oldu.

Zula Kadınlar Ligi tüm hızıyla devam ederken nefes kesen karşılaşmalarda da heyecan doruğa çıkıyor. Ligin başarıları ile dikkatleri üzerlerinde toplayan bazı kadın oyuncuları da Zula‘da yaşadıklarını, espor ile tanışmalarını, lig sürecini ve çok daha fazlasını Oyuncu programında anlattılar.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Oyuncu (@oyuncuapara)’in paylaştığı bir gönderi


Gamers of Future‘dan Hande ”Alita” Korkmaz, BAL Espor‘dan Melike ”Mivian” Kaptan ve ABB ASKİ Espor‘dan Kamila ”Narcius” Ekin‘in konuk olduğu programda oyuncular ayrıca bir maç da yaparak oyun esnasında yaşananları gözler önüne sermiş oldular. Zula’yı neden tercih ettiklerini ve oyunun rakiplerinden sıyrılan yönlerinden de bahseden başarılı kadın oyuncular Zula’nın kadınları espor’a yönlendirmesi konusunun da önemine değinmiş vaziyetteler.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


ZULA