Connect with us

Espor

Zven, bu hafta sonu Cloud9’un ADC pozisyonuna geri dönecek

Zven, bu mevsim ilk maçına bu Cuma günü Golden Guardians karşısında çıkacak.

Zven

Cloud9, 2021 LCS Yaz Mevsimi’nin ilk üç haftasında Zven olmadan oynadıktan sonra oyuncuyu başlangıç League of Legends kadrosuna geri döndürdü. Organizasyon, duyuruyu bugün erken saatlerde, Zven’in bir fotoğrafının yanında “O geri döndü” yazan bir tweet ile yaptı.

Takım, son birkaç oyununu ADC pozisyonunda K1ng ile oynadı, Zven ise becerilerini geliştirmek için Akademi ligine düşürülmüştü. Akademi ligindeki kısa görevi sırasında, veteran oyuncu korkunç rakamlar yakaladı. Lig istatistik sitesi Oracle’s Elixir’e göre, 12 maçta 64 öldürmesi ve 10.5 KDA’sı, Kuzey Amerika Akademisi sahnesindeki kısa süre boyunca tüm oyunculara diz çöktürdü.

Bu arada, LCS’de C9, bu yaz ilk dokuz maçında 4-5’lik kötü bir skor ile geçirdi ve geçen hafta sonu Evil Geniuses, Immortals ve TSM’ye karşı galibiyetsiz kaldıktan sonra üç maçlık bir mağlubiyet serisine sahip. K1ng, bu dokuz oyunda kullanılabilir bir seviyede oynadı ve profesyonel sahnedeki görevi sırasında tüm LCS oyuncuları arasında  yedincilik için yeterli olan 5.8 KDA yayınladı.

Ancak 20 Haziran Pazar günü TSM’ye feci bir kayıptan sonra, C9 kendilerini üçüncü sırada  buldu.

29 Mayıs’ta Zven, bu yaz profesyonel bir takım tarafından yedeklenen ilk LCS başlangıç ​​oyuncusu oldu. Onun yedek kulübesine gitmesi, Alphari, Dardoch, Soligo gibi ligdeki büyük isimlerin yedeğe akademi ligine gönderildiği bir dönemi açtı. Şimdi, dört hafta sonra, Zven o gruptan LCS aşamasına dönen ilk kişi olacak.

Zven, takım geçen ayki Sezon Ortası Davetiyesine katıldığından beri C9’un ana kadrosuyla bir oyuna bile katılmadı. C9, bu hafta sonu LCS maçlarına çıkacak bakalım bizlere neler gösterecekler.

Kopenhag Flames, Red Bull ile ortaklığını duyurdu!

Türkiye Espor Basketbol Ligi’nde 6. hafta karşılaşmaları sonuçlandı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor