Connect with us

Oyun

Zynga Games artık konsolda!

Mobil ve Facebook oyunları yapımcısı Zynga Games, geçtiğimiz aylarda ülkemizde faaliyet gösteren yerli Peak Games firmasın bünyesine katması ile medyada yer almıştı.

zynga games

San Francisco merkezli ABD’nin önde gelen mobil ve Facebook oyunları yapımcısı Zynga Games, geçtiğimiz aylarda ülkemizde faaliyet gösteren yerli Peak Games firmasın bünyesine katması ile medyada yer almıştı. Facebook oyunları ile hayatına başlayan yazılım firması sonrasında aynı oyunların mobil sürümlerini yayınlayarak daha geniş bir kitle elde etti. Görünen o ki şirket bütün bu gelişmeleri yeterli görmeyerek konsollar evrenine de girmeye hazırlanıyor. Nintendo Direct kapsamında duyurduğu Star Wars: Hunters oyunu ile konsollardaki yerini almaya hazırlanıyor. Nintendo Switch’in ardından IOS ve Android platformları içinde yayınlanacağı açıklanan oyun tamamen ücretsiz olacak. Ayrıca oyun Zynga Games’e ait olan ve yeni kurulan Texas stüdyosu Lucasfilm Games tarafından geliştirilecek.

Star Wars: Hunters oyunu ise takımları karşı karşıya getirerek kıyasıya mücadeleyi konu alacak. Galaktik imparatorluğun çöküşünden sonraki zamanda geçen oyunda Star Wars evreninin ikonik bölgeleri de yer alacak. Bu sayede kullanıcılar tamamıyla yabancı olmadıkları bir evrende oyuna başlayacaklar. Yüksek tempolu ve etkileyici görsel efektlere sahip olması beklenen oyunda orijin takımların birbirleriyle çarpışmaları ve savaşları olacak.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Oyun