Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

ZywOo pozitif etkisiyle dikkat çekiyor

ZywOo adından söz ettirmeye devam ediyor.

CS: GO dünyasının yükselen isimlerinden Mathieu “ZywOo” Herbaut adından son ettirmeye devam ediyor. Fransız oyuncu henüz 18 yaşında olmasına rağmen dünya devleriyle aynı sahnede yer alıyor ve sahnenin öne çıkan isimleri arasında yer alıyor.

IEM Katowice 2019’da şampiyonluğa ulaşsa da +/- (Oyuncunun aldığı kill ile ölüm sayısı baz alındığında ortaya çıkan sayı) oranında pek iyi sonuçlar almayan genç oyuncu, ECS Season 7 Finals ile birlikte istatistik anlamında da epey öne çıktı. IEM Katowice 2019’da Final serisinin ikinci karşılaşmasında +10 skorla oynayan genç isim, serinin ilk ve son haritasında -4 skorla yer almıştı. Bu organizasyona nazaran daha iyi bir oyun ortaya koyan oyuncu, pozitif etkisiyle dikkat çekti.

GELECEĞİN SUPER STARI ZYWOO! | En İyi Anlar: ZywOo

2,14 rating

ECS Finals Season 7’de çok daha net bir oyun ortaya koyduğu görülen ZywOo, Complexity ile oynanan grup karşılaşmasından itibaren oynadığı 6 haritada da + skor ile oynadı. Final serinin son haritasında 25 kill almayı başaran ve sadece 6 kez ölen genç isim, bu haritadaki +19’luk skoru ve 2,14’lük rating’iyle takımının şampiyonluğunda büyük pay sahibi oldu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive