Connect with us

Güncel

1000 $’lık bağış için hamile kız arkadaşını canlı yayında öldürdü

Kan donduran olayın detayları haberimizde.

1000 $'lık bağış

1000 $’lık bağış sözü için kız arkadaşını buz gibi soğuk havada balkona kapatan Rus YouTuber talihsiz kızın ölümüne sebep oldu. Olayın en can alıcı noktası ise yayıncının kız arkadaşının hamile olmasıydı.

Stas Reeflay isimli bir Rus, seyircilerinin gazına gelerek hamile olan kız arkadaşını sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitledi. Rus haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre bir izleyici, kadının balkona iç çamaşırlarıyla kitlenmesi karşılığında 1.000 dolar ödeme yapacağı sözünü verdi. Bunun üzerine isteneni yapan cani 1.000 doların sahibi olurken, kız arkadaşı ve bebeklerinin de katili oldu.

28 yaşındaki hamile kadın Valentina Grigoryeva’yı saatlerce, üzerinde sadece iç çamaşırlarıyla balkona kitleyen adam, süreç boyunca yayın yapmaya devam etti. Bir süre sonra kadını baygın halde bulan, hiçbir şekilde özenmeden taşıyan Rus YouTuber, kadın canını verirken de hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya devam etti.

Hipotermi geçiren kadını yayında görünecek şekilde yatıran YouTuber, kadının ısınması için üzerine battaniye örttü. Bir süre daha yayın yapmaya devam eden Reeflay, kadının iyi olmadığını anladıktan sonra sağlık ekiplerinden yardım istedi. Bu süreçte de hiçbir şey yapmayıp, kadının nabzının olmadığını tespit eden ve bunu takipçileriyle paylaşan YouTuber, sağlık ekipleri geldiğinde bile yayına devam etti.

Adli tıp uzmanları tarafından yapılan açıklamalara göre, kadının ölüm nedeni hipotermi. Olayın üzerine göz altına alınan ve cinayetle suçlanan YouTuber’ın uzun bir süre hapis cezası alması bekleniyor.

Olayın görüntüleri kan donduran cinsten olduğu için sitemize kesinlikle ekleyemiyoruz ama kendi isteğinizle göz atmak istiyorsanız buradan videoya gidebilirsiniz.

 

Kaynak: Webtekno

Eskişehirspor eSpor Avrupa’da son 16’da

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel