Connect with us

LoL

2018 ALL STAR oylaması başladı

Favori oyuncunuzu Las Vegas’a gönderebileceğiniz ALL STAR oylaması başladı.

Her yıl yapılan gösteri amaçlı ünlü oyuncuların ve spikerlerin katıldığı ALL STAR, 2018 yılında da devam ediyor. Beğendiniz bir League of Legends oyuncusunu seçebileceğiniz ve ALL STAR’da diğer ünlü oyuncularla mücadele etmesini sağlayabileceğiniz bu etkinlikte tek yapmanız gereken şey beğendiğiniz oyuncunun oynadığı ligi seçmek ve çıkan ekranda beğendiğiniz oyuncuyu seçmek.

Peki ALL STAR için seçilen oyunculara neler oluyor?

En yüksek oyları toplayan farklı liglerden oyuncular 6-8 Aralık tarihinde düzenlenecek 2018 ALL STAR etkinliği için Las Vegas’a gitmek üzere yola çıkıyor ve değişik kombinasyonlarda, kendi alanı olmayan koridorlarda ve farklı modlarda izleyicilere keyifli bir deneyim sunuyor.

Nasıl oy verilir?

Bu adresteki siteye girdikten sonra “Oy ver” tuşuna tıklamanız, gelen ekranda favori oyuncunuzun oynadığı ligi belirtmeniz ve ALL STAR etkinliğine gitmesini istediğiniz oyuncuyu seçtikten sonra “Oy ver” butonuna tıklamanız yeterlidir. Fakat şunu unutmayın; Bir kez oy verdiğiniz takdirde oyunuzu geri alamazsınız. Bu yüzden kimi seçtiğinize dikkat etmenizi öneriyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL