Connect with us

Espor

Academys Elite 3 PUBG turnuvası için kayıtlar başladı!

The Academys, aylar önce duyurduğu Academys Elite adlı PUBG: BATTLEGROUNDS ligine ara vermeden devam ediyor.

Academys Elite 3 PUBG turnuvası için kayıtlar başladı!

Espor sektörünün öne çıkan girişimlerinden biri olan The Academys, aylar önce duyurduğu Academys Elite adlı PUBG: BATTLEGROUNDS ligine ara vermeden devam ediyor.

Sayısız marka entegrasyonu ve etkinliğin ardından kendi ligini oluşturan The Academys, 12 aylık bir PUBG: BATTLEGROUNDS ligi düzenleyeceğini geçtiğimiz aylarda duyurmuş ve Battle Royale oyun türünü sevenleri büyük ölçüde heyecanlandırmıştı.

Etkinlik 3 Fiziksel etkinlik ve 240 bin lira ödül havuzu ile geliyor

Her 4 ayda bir fiziksel bir PUBG: BATTLEGROUNDS etkinliği ile Türkiye’de bir ilke imza atmaya hazırlan Academys Elite, 12 aylık serüvende 3 farklı offline etkinlik düzenleyecek.

Her ay 20.000₺ ödül havuzu olmak üzere 12 ayda toplamda 240.000₺ ödül havuzu ile duyurulan Academys Elite, ilk olarak Haziran ayında ekranlara gelmişti. 8 davetli takımın yanı sıra, elemelerden yükselen 8 takımın yer aldığı ilk turnuvanın finali toplamda 4 gün sürmüş, büyük final heyecanının sonunda FUT Esports şampiyonluğunu ilan etmiş ve 11.000₺ ödülün sahibi olmuştu.

Ligin ikinci ayında ise, Academys Elite #1’in en iyi 12 takımı, direkt olarak büyük finallere davet aldı ve elemeler kaldığı yerden devam etti. Elemelerden yükselen takımların inanılmaz başarılar sergilediği Academys Elite #2’de ise, uzun süredir Türkiye’nin en iyi takımları arasında gösterilen ekiplerden HOWL, zafere uzanan ekip oldu.

Turnuva ödüllerinin yanı sıra büyük finallerde mücadele eden tüm takımlar, kazandığı puanlar ile birlikte offline etkinliğe gitme şansı elde ediyor. 3 ay sonunda en çok puan toplayan takımlar ise offline biletini kapan 16 takımdan biri oluyor.

Academys Elite 3 için kayıtlar başladı!

Ligin 3. ayında da heyecan hız kesmeden devam ediyor. The Academys tarafından yapılan paylaşım ile, Academys Elite 3 için açık elemelerin kayıtlarının başladığı duyuruldu.

Academys Elite için her ay, topluluk finali aşaması ve büyük final mücadeleleri, twitch.tv/the_academys adresinde canlı olarak ekranlara geliyor.

Academys Elite 3’e kaydolmak ve 12 ay süren büyük heyecana dahil olmak isteyen tüm ekipler için turnuva detayları, offline bileti için yapılması gerekenler ve kayıtlar, academyselite.com adresinde paylaşıldı.

Academys Elite 3 etkinlik takvimi

  • Kayıt bitiş tarihi: 22 Eylül 2022 saat 14:00
  • Açık Eleme Finalleri: 25 Eylül 2022 saat 19.00
  • Büyük Final 1. Gün: 26 Eylül 2022 saat 19.00
  • Büyük Final 2. Gün: 27 Eylül 2022 saat 19.00
  • Büyük Final 3. Gün: 28 Eylül 2022 saat 19.00
  • Büyük Final 4. Gün: 29 Eylül 2022 saat 19.00

İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions İstanbul bilet fiyatları ve düzenleneceği mekan belli oldu!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor