Connect with us

Espor

Acend VALORANT Champions 2021 Yarı Finallerinde!

Acend VALORANT Champions 2021 yarı finallerine adını yazdırmayı başardı!

acend valorant champions 2021 yarı final

Almanya’nın Berlin şehrinde düzenlenen VALORANT Champions 2021 turnuvasında çeyrek final aşaması geldi çattı. Bu aşamada takımların hedefi yarı finallere adlarını yazdırmak ve her takımın bu aşamada tek bir şansı bulunuyor. Kaybeden direkt olarak turnuvadan eleniyor.

8 Aralık 2021 itibariyle başlayan yarı final aşamasının ilk maçı EMEA bölgesinden ayrıca Türk temsilcimiz ”cNed”in yer aldığı Acend ile SEA bölgesinden Team Secret arasında oynandı. Karşılaşmanın galibi Acend oldu ve adını yarı finallere yazdırdı. İşte karşılaşmanın özeti:

Icebox 13-8 (Acend Galibiyeti)

Karşılaşmanın ilk haritası Team Secret tarafından seçilen Icebox haritası oldu. İlk yarıda Acend, rakibine karşı oldukça üstünlük gösterdi ve 8-4 ilk yarı bitti. İkinci yarıda Acend avantajlı başlasa da Team Secret, saldırı tarafında ağırlığını koymaya başladı.

Acend’ın buna cevap vermesi uzun sürmedi ve rakibini 13-8 yenmeyi başararak ilk haritanın galibi oldu. Karşılaşmanın MVP‘si 25/16/6‘lık Jett performansı ile temsilcimiz ”cNed” oldu. Böylece genel skor 1-0 oldu.

Breeze 13-6 (Acend Galibiyeti)

Karşılaşmanın ikinci haritası Acend tarafından seçilen Breeze oldu. Bu haritanın da ilk yarısında Acend rakibine karşı üstünlük sergiledi ve yarı 8-4 Acend avantajıyla kapandı. İkinci yarıda da Team Secret sadece 2 raunt kazanabildi. Kalan tüm rauntlar Acend takımına gidince durum 13-6 oldu ve Acend haritayı kazandı. Karşılaşmanın MVP’si yine 18/11/6′lık Jett performansı ile temsilcimiz ”cNed” oldu. Böylece genel skor 2-0 oldu ve Acend genel karşılaşmayı kazanmış oldu.

Acend VALORANT Champions 2021 Yarı Finallerinde!

Acend VALORANT Champions 2021 turnuvasının yarı final aşamasına adını yazdıran ilk takım olmayı başardı. Acend’ın yarı finalde rakibi ise Cloud9 vs Team Liquid karşılaşmasının kazananı olacak. Turnuvanın maç tablosuna buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor