Connect with us

Espor

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta fikstürü açıklandı!

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta’da liderlik yarışı kızışıyor.

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta Fikstür
Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta Fikstürü

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta yaklaşıyor

League of Legends Türkiye’nin sevilerek takip edilen ve genç oyuncuların kendilerini kanıtlaması için bir fırsat sunan Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi, 7. haftası ile beraber izleyicilerle buluşuyor. Geçtiğimiz hafta Denizbank Wildcats Akademi takımı haftanın ilk günü aldığı mağlubiyete rağmen haftanın ikinci günü aldığı galibiyet ile birlikte ligin ikincisi ile olan mesafesini uzak tutmayı başarmıştı. Diğer yandan, Türkiye’nin en önemli derbi karşılaşması olan maçta Galatasaray Espor Akademi‘ye karşı galip gelen Fenerbahçe Espor Akademi ve liderlik yarışında rakibi olan Dark Passage Akademi‘ye karşı kazanan Beşiktaş Esports Akademi aldıkları çift galibiyet ile liderle arasındaki farkı 2’ye indirmeyi başarmıştı. Şimdi ise, LoLespor resmi Twitter adresinde yayınlanan 7. hafta fikstürü ile birlikte gelecek haftanın maçlarını inceleyelim.

https://twitter.com/LoLespor/status/1552330522545852417

Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta Fikstürü

İşte 28 Temmuz Perşembe ve 29 Temmuz Cuma tarihlerinde oynanacak olan Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta karşılaşmaları:

28 Temmuz Perşembe:

  • NASR Esports Akademi – Info Yatırım Aurora Akademi
  • Galakticos Akademi – 5 Ronin Akademi
  • Galatasaray Espor Akademi – Papara SuperMassive Blaze Akademi 
  • Fenerbahçe Espor Akademi – Dark Passage Akademi
  • Denizbank Wildcats Akademi – Beşiktaş Esports Akademi

29 Temmuz Cuma:

  • Info Yatırım Aurora Akademi – Fenerbahçe Espor Akademi
  • NASR Esports Akademi – Denizbank Wildcats Akademi
  • Beşiktaş Esports Akademi – Galakticos Akademi
  • Dark Passage Akademi – Papara SuperMassive Blaze Akademi
  • 5 Ronin Akademi – Galatasaray Espor Akademi

7. haftanın öne çıkan karşılaşmaları olarak, 28 Temmuz gününde oynanacak olan Fenerbahçe Espor Akademi – Dark Passage Akademi karşılaşması ve Denizbank Wildcats Akademi – Beşiktaş Esports Akademi mücadelesi ligin üst sıralamalarını alt üst edecek bir zincir oluşturabilir. Bunun yanı sıra, haftanın ikinici günü yani 29 Temmuz günü oynanacak olan NASR Esports Akademi – Denizbank Wildcats Akademi mücadelesi, Fenerbahçe Espor Akademi ve Beşiktaş Esports Akademi‘nin oynayacakları karşılaşmalar ile ligin liderliğinin el değiştirme ihtimali bulunmakta.

Sizce Akademi Ligi 2022 Yaz Mevsimi 7. Hafta sonucunda hangi ekip istediğini elde ederek ayrılabilecek? Akademi oyuncularından nasıl bir performans bekliyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi bizimle ve espor topluluğu ile paylaşmayı unutmayın. Haftanın sonuçlarında görüşmek üzere!


İlginizi Çekebilir:

Altay Espor, Fortnite takımına ilk transferini yaptı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor