Connect with us

Espor

Akademi Ligi’nde lig aşaması tamamlandı!

Akademi Ligi’nde 2021 Yaz Mevsimi lig aşaması sona erdi. Heyecan play-offlar ile devam edecek!

League of Legends Akademi Ligi 2021 Yaz Mevsimi’nde 9. hafta 2. gün karşılaşmaları sonuçlandı ve lig aşaması resmen tamamlandı.

Heyecan verici maçlara sahne olan ikinci günde, oynanan 5 karşılaşmanın sonuçlarını ve maç özetlerini Playerbros’ta sizler ile paylaşmaya devam ediyoruz.

Lig aşamasında liderlik yarışmasında fastPay Wildcats Akademi, Galatasaray Espor Akademi’ye karşı üstün geldiği için zirvenin sahibi oldu.

Akademi Ligi’nde play-offlara katılacak takımlar belli oldu!

Toplamda 18 maça çıkan takımlardan 6 tanesi play-offlara katılmaya hak kazandı. Galakticos, SuperMassive Blaze, Beşiktaş, fastPay Wildcats, Dark Passage ve Team Aurora oldu.

Akademi Ligi 2021 Yaz Mevsimi 9. Hafta 2. Gün Sonuçları

  • 1907 Fenerbahçe Espor Akademi 1-0 5 Ronin Akademi
  • Galakticos Akademi 0-1 Galatasaray Espor Akademi
  • Dark Passage Akademi 0-1 Team Aurora Akademi
  • NASR Esports Akademi 1-0 fastPay Wildcats Akademi
  • SuperMassive Blaze Akademi 1-0 Beşiktaş Akademi

9. Hafta 2. Gün Sonuçları ve Özetleri

1907 Fenerbahçe Espor Akademi 1-0 5 Ronin Akademi

Günün ilk mücadelesi FB Espor ve 5 Ronin arasında gerçekleşti. Sarı-Lacivertli ekip 33 dakika sonunda aldığı galibiyet ile play-offlara katılmaya hak kazandı. 5R akademi ise ligi 5 galibiyet ve 13 mağlubiyet ile dokuzuncu sırada bitirdi.

Galakticos Akademi 0-1 Galatasaray Espor Akademi

Toplamda 67 skorun çıktığı günün ikinci karşılaşmasında Vadi’den GS Espor Akademi galip olarak ayrıldı. Sarı-Kırmızılı ekip, IW Akademi karşısında ikili averaj’da geride olduğu için lig aşamasını 2. sırada bitirdi.

Dark Passage Akademi 0-1 Team Aurora Akademi

Play-off potasında yer alan takımları oldukça ilgilendiren günün üçüncü mücadelesi DP Akademi ve Aurora Akademi arasında gerçekleşti. Mücadelenin galibi oldukça dominant bir performans ile AUR akademi oldu.

NASR Esports Akademi 1-0 fastPay Wildcats Akademi

Zirve’nin sahibi IW Akademi ile ligin 6. sırada yer alan takımı NASR Esports karşı karşıya geldi. 21 dakika gibi kısa bir sürede baskın bir oyunla NASR galip geldi.

SuperMassive Blaze Akademi 1-0 Beşiktaş Akademi

Günün son mücadelesi SUP Akademi ve BJK Akademi arasında gerçekleşti. Karşılaşmayı SUP Akademi kazandı ve ligi 3. sırada bitirdi.

Puan tablosuna göz atmak isterseniz, buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Karşılaşmalarının sonuçları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

We Raise Gaming VALORANT takım koçunu arıyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor