Connect with us

Among Us

Among Us’a eklenecek olan yeni haritanın ilk görseli paylaşıldı!

Among Us’a eklenecek olan yeni haritanın ilk görseli paylaşıldı!

Türkiye’de ve globalde son zamanlarda ortalığı kasıp kavurmaya devam eden Among Us, resmi Twitter hesabı üzerinden oyuna eklenecek olan yeni haritanın ilk görselini paylaştı.

https://twitter.com/AmongUsGame/status/1329154673022996481?s=20

Son günlerde forumlarda ve haber sayfalarında yoğun bir şekilde tartışılan ve ardı arkası kesilmeyen dedikoduların merkezinde olan yeni harita ile ilgili ilk resmi bilgi 18 Kasım tarihinde yapımcı şirket tarafından geldi. Oyuncular tarafından büyük ilgi göre paylaşım, 2 gün içerisinde neredeyse 500,000 beğeni topladı. Paylaşılan görselde 2 karakteri bir uzay gemisinin içerisinde görüyoruz. Oyunda halihazırda bulunan kıyafetlere yapılan iyileştirmeler ve eklenen yeni kıyafetler ilk aşamada göze çarpıyor. Haritayı incelemeye başladığımızda ise tanıdık olduğumuz bir takım görevler dikkat çekiyor. Kıyafetlerde olduğu gibi görevlerde de yenilikler göze çarpmıyor değil. Henüz kaç tanesinin görev için veya dekorasyon için olduğunu bilmediğimiz yeni eklentiler var. Bütün detayları ile harita oldukça güzel görünüyor.

Yeni haritanın ne kadar büyük olacağı veya oyuncu sayısında artış olup olmayacağı hala merak konusu. Bunlar gibi merak edilen birçok detay hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Bilindiği üzere Among Us, The Game Awards 2020‘ye “En İyi Mobil Oyun” ve “En İyi Çok Oyunculu Oyun” kategorilerinde aday gösterildi. Benzeri birçok oyunun aksine üzerindeki yoğun ilgiyi hala kaybetmemiş olan oyun, yeni eklenecek olan harita ile The Game Awards 2020‘deki iddiasını gün geçtikçe güçlendirmeye devam ediyor.

5 Yorum

5 Comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Among Us