Connect with us

Güncel

Ancestors: The Humankind Odyssey 1 milyon üzerinde satış yaptı!

Assassin’s Creed serisinin yaratıcılarından Patrice Desilets tarafından geliştirilen açık dünya hayatta kalma oyunu.

Ancestors: The Humankind Odyssey 1 milyon üzerinde satış yaptı!

Yayıncı Private Division ve geliştirici Panache Digital Games tarafından yayınlanan Ancestors: The Humankind Odyssey’in bir milyon üzerinde satış yaptığını duyurdu. 27 Ağustos 2019 yılında PC (Epic Games Store), PlayStation 4 ve Xbox One üzerinden çıkışını gerçekleştiren oyunun 2020 yılı Ağustos ayında Steam sürümü yayınlandı.

Assassin’s Creed serisinin yaratıcılarından Patrice Desilets tarafından geliştirilen Ancestors: The Humankind Odyssey, üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir hayatta kalma oyunu. Oyunda, oyuncular bir primat klanının bir üyesini kontrol edebiliyorsunuz ve karakterinizin sağlığını yiyerek, içerek ve uyuyarak yönetebiliyorsunuz.

Primat, farklı ilgi alanlarının yerlerini belirlemek ve yeni yiyecek veya araçları belirlemek gibi yeni keşifler yapmak için zekasını kullanabilir. Yeni keşifler yapmaya devam ettikçe, primatlar daha zeki ve yetenekli hale gelir ve yaprakları yatak yapmak için ve şifalı bitkileri kendilerini iyileştirmek için kullanmak gibi yeni beceriler ortaya çıkarabilirsiniz.

Ancestors: The Humankind Odyssey’i Steam ve Epic Games Store üzerinden 229,00 TL fiyatıyla satın alabilirsiniz.

Ancestors: The Humankind Odyssey’in bir milyon üzerinde satışını kutlamak için yayınlanan videoya göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Samurai Shodown Steam’e geliyor!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel