Connect with us

LoL

10.22 yamasının ardından Annie, Alev Kalkanı’nı çok uzak menzilden kullanabilir hale geldi!

10.22 yamasının ardından Annie’de bir hata keşfedildi!

Annie

10.22 yamasının ardından Annie, Alev Kalkanı‘nı çok uzak menzilden kullanabilir hale geldi!

League of Legends‘ın en eski şampiyonlarından olan Annie geride bıraktığımız seneler boyunca birçok kez değişime uğramıştı. Fakat şimdiye kadar aldığı değişikliklerin en büyüğünü 10.22 yamasında aldı diyebiliriz. Şampiyon artık E yeteneği Alev Kalkanı’nı takım arkadaşları üzerinde de kullanabiliyor.

Görünüşe bakılırsa 10.22 yamasında şampiyonun aldığı bu değişiklik istemsiz bir hataya sebep oldu. Bu hata ise Annie’nin takım arkadaşlarına belirtilen alanın bir miktar daha uzağında E yeteneğini kullanabilmesine yol açıyor.

Reddit platformu üzerinde League of Legends’taki hataları bulması ile ünlü kullanıcı Caenen bu hatayı keşfetmiş ve videosunu çekmiş. Durum ile ilgili yaptığı yorum ise şu şekilde:

“Annie ile E kullanmak istediğinizde 225 menzilde bir tarama yapılır. Bu alan taraması takım arkadaşlarınızın üstüne tıklamanızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Bu yetenekte sanırım tarama sırasında takım arkadaşınızın menzilde olup olmadığının kontrolünü sağlamayı unuttular.”

225 menzilin biraz da olsa dışından takım arkadaşlarına kalkan verebilmek rakip takım için problem yaratabilecek bir durum. Otomatik saldırı menzili fazla olan Annie, yine uzak bir menzilden kalkan sağlayabildiği zaman haksız bir avantaj elde etmiş oluyor. Bu da oyunun bu şampiyon karşısında oynanmasını bir miktar zorlaştırıyor.

Eğer Alev Kalkanı’nın bu kullanılış hatası Riot tarafından bilinçli yapılmış bir durum değilse en kısa zamanda çözülecektir.

Koç YNk, FaZe Clan’dan ayrıldı!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL